Prasidėjo dar vieni sporto administratorių kursai

Lietuvos sporto federacijų sąjunga bendradarbiaudama su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu lapkričio 3-4 dienomis pradėjo jau antruosius šiais metais sporto administratorių kursus, kuriuose dalyvauja 22 dalyviai, dirbantys įvairių šalies miestų sporto mokyklose, savivaldybių sporto padaliniuose bei sporto šakų federacijose.

Sporto administratoriams skirtais mokymais siekiama gilinti žinias apie olimpinį sąjūdį, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir sporto vadybą. Programa taip pat siekiama ugdyti gebėjimus, rengti priemones ir procedūras, kurios padėtų sportui klestėti XXI amžiuje, tokiu būdu padedant visoms sporto organizacijoms kelti administravimo profesionalumą.

Pirmojoje mokymų dalyje dalyviai buvo supažindinti su pagrindine informacija apie Olimpines Žaidynes, vertybes ir problemos bei elitinių sportininkų rengimą, olimpinės rinktinės narių atranką ir olimpinę misiją. Viena diena buvo skirta vadybos gebėjimų kompetencijų tobulinimui. Dalyvių dar laukia dvi intensyvios mokymų dienos lapkričio 24-25 dienomis, kurių metu ir toliau bus gilinamos sporto administravimo žinios.

Kitas įrašas
Kvietimas dalyvauti mokymų cikle: „How to lead a club to a successful future“
Ankstesnis įrašas
Baigiamoji SCORE projekto konferencija Kiolne