AGON (Promotion and encouragement of recreational team sport)

Projekto “AGON” (angl. Promotion and encouragement of recreational team sport) tikslai ir veiklos nukreiptos į jaunimo (13-15 m.) fizinio aktyvumo skatinimą, jų motyvacijos didinimą užsiimti komandinėmis sporto šakomis – rankiniu ir grindų rieduliu.
Šio projekto koordinatorė yra Latvijos sporto federacijų taryba, o jos įgyvendinimo partnerė Lietuvoje – Lietuvos sporto federacijų sąjunga, kuri bendradarbiaudama su Lietuvos rankinio federacija ir Lietuvos grindų riedulio federacija įgyvendins šį projektą Lietuvoje.
Projekto metu bus rengiama parodomoji sporto šakų programa didžiuosiuose Lietuvos miestuose, teorinės paskaitos apie komandinio sporto naudą ir fizinio aktyvumo skatinimą mokyklose, praktinių paskaitų metu šių sporto šakų žinomi sportininkai pristatys pranešimus apie komandinio sporto naudą jų sveikatai, žmogaus socialinių ir emocinių kompetencijų stiprinimui, galiausiai visi dalyviai bus pakviesti išbandyti rankinio ir grindų riedulio sporto šakas.
Dalyviai turės užpildyti klausimynus, kurie padės įvertinti, ar projektas vyko sėkmingai bei padės nustatyti tobulinimo gaires.
Projektą numatoma įgyvendinti 2015 m. liepos mėnesį.
AGON projekto Facebook paskyra.

Rugsėjo 8-9 d. vyko AGON projekto tarptautinė konferencija Latvijoje, 2015.09.11
AGON projekto tarptautinės konferencijos tiesioginė transliacija, 2015.09.07
AGON renginys su rankinio ir grindų riedulio sporto šakų atstovais, 2015.07.22

Kitas įrašas
AGON renginys su rankinio ir grindų riedulio sporto šakų atstovais
Ankstesnis įrašas
Miracle