V Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynių galutiniai rezultatai

V Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynių, vykusių 2007 birželio 28 - liepos 1 dienomis Vokietijoje galutiniai rezultatai.
28 June – 1 July 2007
Results
V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Basketball
place country

1. Lithuania
2. Latvia
3. Poland (Pomerania)
4. Sweden
5. Germany
6. Poland (Westpomerania)
V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Boxing
weight class place first name - name country

46 kg
1. Daniel Jaß Brandenburg
2. Rytis Smykas Lithuania
3. Pawel Nowak Poland (Westpomerania)

48 kg 
1. Yquheni Barkauski Belarus
2. Markus Knoll Mecklenburg-Vorpommern
3. Artur Gierczak Poland (Westpomerania)
3. Julius Salkauskas Lithuania

50 kg 
1. Vitali Konanau Belarus
2. Ovidijus Petruskonis Lithuania
3. Vitalijis Kolosovs Latvia

52 kg 
1. Alexander Tasmaev Belarus
2. Chris Lauterbach Brandenburg
3. Julian Kölbel Mecklenburg-Vorpommern
3. Mantas Barauskas Lithuania

54 kg 
1. Arayk Marutjan Mecklenburg-Vorpommern
2. Pavel Mankow Russia
3. Aleksejs Rizkovs Latvia
3. Demor Ivanor Poland (Pomerania)

57 kg 
1. Youheni Dalhaliavets Belarus
2. Stanislavos Beliunas Lithuania
3. Maikel Müller Mecklenburg-Vorpommern
3. Jacek Konys Poland (Pomerania)

60 kg 
1. Alexander Dzemka Belarus
2. Alexander Wünschmann Brandenburg
3. Mateucz Zelinski Poland (Pomerania)
3. Sergey Gubanov Russia

63 kg 
1. Danil Regentov Russia
2. Zans Drozdovskis Latvia

66 kg 
1. Andrey Palkauski Belarus
2. Marcin Sala Poland (Westpomerania)
3. Florian Schmelzing Mecklenburg-Vorpommern
3. Patryk Litkievcz Poland (Pomerania)

70 kg 
1. Samwell Kalshyan Mecklenburg-Vorpommern
2. Islam Sulimanow Sachsen-Anhalt
3. Jaroslav Kolec Poland (Westpomerania)
3. Patryk Dyller Poland (Pomerania)

80 kg 
1. Benjamin Brinkmann Mecklenburg-Vorpommern
2. Mihails Lukjanovs Latvia
V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Canoe
place first name - name country
K 1 boys 500 m 
1. Pavel Miadzvedzeu Belarus
2. Pawel Szandrach Poland (Pomerania)
3. Tobias Guhlke Mecklenburg-Vorpommern
4. Mikita Isachanka Belarus

K 2 boys 500 m
1 Szandrach/Pucilowski Poland (Pomerania)
2 Lapitski/Miadzvvedzeu Belarus
3 Maldonis/Ovcinikov Lithuania
4 Guhlke/Zafke Mecklenburg-Vorpommern
5 Kostenko/Goss Latvia

K 4 boys 500 m
1 Lapitski/Miadzvedzeu/Chertovich/Tserakhau Belarus
2 Zablovskis/Ziverts/Alhimovics/Krastenbergs Latvia
3 Krzoska/Moga/Buczko/Bilewicz Poland (Pomerania)
4 Guhlke/Behmer/Zafke/Ott Mecklenburg-Vorpommern
5 Alupere/Korge/Lelumees/Lelumees Estonia
6 Cieslak/Prosciak/Wisniewski/Wolski Poland (Westpomerania)

K 1 girls 500 m
1 Carolin Schubert Mecklenburg-Vorpommern
2 Iryna Sakalouskaya Belarus
3 Charlene Brunk Mecklenburg-Vorpommern
4 Justyna Sokol Poland (Pomerania)
5 Jane Christoviciute Lithuania

K 2 girls 500 m
 
1 Kurzowa/Haponava Belarus
2 Brunk/Schubert Mecklenburg-Vorpommern
3 Yüce/Bargmann Mecklenburg-Vorpommern
4 Pluta/Nitecka Poland (Westpomerania)
5 Suchorukova/Michailova Lithuania

K 4 girls 500 m
1 Kurzowa/Haponava/Sakalouskaya/Ladzinskaya Belarus
2 Schubert/Yüce/Brunk/Bargmann Mecklenburg-Vorpommern
3 Stanuna/Liberte/Belousova/Stanuna Latvia
4 Glowacka/Grabczewska/Nitecka/Pluta Poland (Westpomerania)
5 Beling/Czudna/Piasecka/Nadolna Poland (Pomerania)

C 1 boys 500 m
1 Dzmitry Karpuk Belarus
2 Sabir Mustafajev Estonia
3 Dzmitry Pivavar Belarus
4 Kamil Kowalski Poland (Westpomerania)
5 Piotr Regulski Poland (Westpomerania)

C 2 boys 500 m
1 Sidarenka/Plysheuski Belarus
2 Lelek/Kowalski Poland (Westpomerania)
3 Maskoch/Skomonski Poland (Pomerania)
4 Lipka/Kara Poland (Pomerania)
5 Budreika/Dambrauskas Lithuania
6 Jurevics/Danga Latvia

C 4 boys 500 m
1 Sidarenka/Plysheuski/Fedaruk/Aniskavets Belarus
2 Maslakovs/Kurcanovs/Iljins/Manafovs Latvia
3 Smolinski/Kara/Maskoch/Lipka Poland (Pomerania)

K 1 boys 200 m
1. Lukasz Pucilowski Poland (Pomerania)
2. Uladzimir Lapitski Belarus
3. Marcin Wolski Poland (Westpomerania)
4. Victor Caplinskij Lithuania
5. Mikita Isachanka Belarus

K 2 boys 200 m
1 Szandrach/Pucilowski Poland (Pomerania)
2 Chertovich/Tserakhau Belarus
3 Maldonis/Caplinskij Lithuania
4 Cieslak/Prosciak Poland (Westpomerania)
5 Kanaveckis/Struolys Lithuania

K 4 boys 200 m
1 Lapitski/Miadzvedzeu/Chertovich/Tserakhau Belarus
2 Bilewicz/Kapszewicz/Wesierski/Tutaj Poland (Pomerania)
3 Cieslak/Prosciak/Wisniewski/Wolski Poland (Westpomerania)
4 Guhlke/Behmer/Zafke/Ott Mecklenburg-Vorpommern
5 Lelumees/Lelumees/Alupere/Korge Estonia
6 Krastenbergs/Ziverts/Zablovskis/Alhimovics Latvia

K 1 girls 200 m
1 Carolin Schubert Mecklenburg-Vorpommern
2 Iryna Sakalouskaya Belarus
3 Melody Yüce Mecklenburg-Vorpommern
4 Krista Liberte Latvia
5 Anastassia Psenitsnaja Estonia

K 2 girls 200 m
1 Yüce/Schubert Mecklenburg-Vorpommern
2 Brunk/Bargmann Mecklenburg-Vorpommern
3 Stanuna/Stanuna Latvia
4 Suchorukova/Michailova Lithuania
5 Belousova/Liberte Latvia

K 4 girls 200 m
1 Kurzowa/Haponava/Sakalouskaya/Ladzinskaya Belarus
2 Schubert/Yüce/Brunk/Bargmann Mecklenburg-Vorpommern
3 Glowacka/Grabczewska/Lukaszewicz/Nitecka Poland (Westpomerania)
4 Beling/Czudna/Piasecka/Imianowska Poland (Pomerania)
5 Grausa/Butkevica/Barzdaine/Asare Latvia

C 1 boys 200 m
1 Sabir Mustafajev Estonia
2 Dzmitry Karpuk Belarus
3 Kamil Kowalski Poland (Westpomerania)
4 Marcin Smolinski Poland (Pomerania)
5 Krzysztof Lelek Poland (Westpomerania)

C 2 boys 200 m
1 Lelek/Kowalski Poland (Westpomerania)
2 Fedaruk/Aniskavets Belarus
3 Lipka/Kara Poland (Pomerania)
4 Budreika/Dambrauskas Lithuania
5 Maskoch/Skomonski Poland (Pomerania)
6 Jurevics/Danga Latvia

C 4 boys 200 m
1 Sidarenka/Plysheuski/Fedaruk/Aniskavets Belarus
2 Smolinski/Kara/Maskoch/Lipka Poland (Pomerania)
3 Maslakovs/Kurcanovs/Iljins/Penezis Latvia

Team Result
1. Belarus 94 points
2. Poland (Pomerania) 55 points
3. Mecklenburg-Vorpommern 54 points
4. Poland (Westpomerania) 34 points
5. Latvia 24 points
6. Lithuania 17 points
7. Estonia 14 points

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Dancing
place first name - name country
Jun. II Standard
1. Karlis Treijs/Nadina Rode Latvia
2. Ligitas Bernatavicius/Egle Valentaite Lithuania
3. Ernestas Monginas/Vaida Lukauskaite Lithuania
4. Ivan Kazakevich/Nastassia Gryharenko Belarus
5. Arkadiusz Glogowski/Marcelina Kika Poland (Westpomerania)

Jun. II Latin
1. Ligitas Bernatavicius/Egle Valentaite Lithuania
2. Arturs Prikulis/Luize Darzniece Latvia
3. Ivan Kazakevich/Nastassia Gryharenko Belarus
4. Ernestas Monginas/Vaida Lukauskaite Lithuania
5. Arkadiusz Glogowski/Marcelina Kika Poland (Westpomerania)
6. Ludwig Schulz/Guilia Radtke Brandenburg

Youths Standard
1. Edvardas Racius/Jekaterina Plikosova Lithuania
2. Andrey Kitsun/Juliya Krepchuk Belarus
3. Evaldas Sodeika/Viktorija Kunauskaite Lithuania
4. Damian Pawlowski/Marika Ostrowska Poland (Westpomerania)
5. Edgars Linis/Eliza Ancane Latvia
6. Felix Jenzowsky/Annika Hauptmann Mecklenburg-Vorpommern

Youths Latin
1. Edvardas Racius/Jekaterina Plikosova Lithuania
2. Andrey Kitsun/Juliya Krepchuk Belarus
3. Damian Pawlowski/Marika Ostrowska Poland (Westpomerania)
4. Evaldas Sodeika/Viktorija Kunauskaite Lithuania
5. Rihards Eglitis/Elza Pole Latvia
6. Valeri Wolf/Ksenia Markhortova Brandenburg

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Football

place country
soccer boys
1. Belarus
2. Poland (Westpomerania)
3. Meckleburg-Vorpommern
4. Brandenburg
5. Russia (Leningrad Region)
6. Poland (Pomerania)
7. Latvia
8. Lithuania

soccer girls
1. Poland (Westpomerania)
2. Meckleburg-Vorpommern
3. Belarus
4. Latvia
5. Poland (Pomerania)

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Handball
place country
handball boys
1. Brandenburg
2. Sweden
3. Estonia
4. Belarus
5. Mecklenburg-Vorpommern
6. Berlin
7. Poland (Pomerania)
8. Latvia
best player Mikk Pinnonen Estonia
best goalkeeper Matthias Frank Brandenburg
best scorer Mikk Pinnonen (29 goals) Estonia

handball girls
1. Sweden
2. Mecklenburg-Vorpommern
3. Lithuania
4. Estonia
5. Belarus
6. Brandenburg
7. Poland (Pomerania)
8. Latvia
best player Vanessa Tellenmark Sweden
best goalkeeper Andrea Klaasen Mecklenburg-Vorpommern
best scorer Valeria Vihreva (28 goals) Estonia

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Judo
weight class place first name - name country
girls
- 57 kg 
1. Natalia Sinitsina Russia (Leningrad Region)
2. Viktorija Baltaite Lithuania
3. Yauheniya Zeitsava Belarus
3. Susann Wegner Brandenburg
5. Kimmie Svensson Sweden
5. Marina Mazure Latvia

- 63 kg
1. Tat'ana Noskova Russia (Leningrad Region)
2. Yuliya Rabeka Belarus
3. Ulrike Glöckner Mecklenburg-Vorpommern
3. Liga Tera Latvia
5. Kerstin Schoknecht Brandenburg
5. Natalia Sielska Poland ( Pomerania)

- 70 kg
1. Daria Pogorzelec Poland ( Pomerania)
2. Franziska Hildebrand Brandenburg
3. Anna Svensson Sweden
3. Anzhela Marozava Belarus
5. Natalia Stanowska Poland ( Westpomerania)
5. Jekaterina Zalnere Latvia

+ 70 kg
1. Volha Kurkovich Belarus
2. Kristin Büssow Mecklenburg-Vorpommern
3. Maria Matyjasiak Poland ( Pomerania)
3. Jeanett Scholtyssik Brandenburg
5. Karolina Puodziulaityte Lithuania
5. Aleksandra Gaszynska Poland ( Westpomerania)

boys
- 55 kg 
1. Sebastian Przybysz Poland (Pomerania)
2. Toni Zesch Brandenburg
3. Matthias Retzlaff Mecklenburg-Vorpommern
3. Tim Moström Sweden
5. Paul Hapke Mecklenburg-Vorpommern

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Judo
weight class place first name - name country
- 60 kg 
1. Lukasz Boloz Poland (Pomerania)
2. Arturs Malniecks Latvia
3. Mateusz Tchoryk Poland (Westpomerania)
3. Hjalmar Hult Sweden
5. Gregor Wenzel Brandenburg
5. Pavel Tsaronak Belarus

- 66 kg 
1. Kiril Savitsky Russia (Leningrad Region)
2. Aliaksandr Koksha Belarus
3. Dennis Wilke Mecklenburg-Vorpommern
3. Maksims Morosow Latvia
5. Tomas Deksnys Lithuania
5. Torben Heimlich Mecklenburg-Vorpommern

- 73 kg
1. Klaudijus Lescinskas Lithuania
2. Vitali Shavliuk Belarus
3. Michal Karpinski Poland (Westpomerania)
3. Ruslan Chimaev Russia (Leningrad Region)
5. Tom Lundqvist Sweden
5. Milosz Podgorczyk Poland (Pomerania)

- 81 kg
1. Ernestas Rachmangulov Lithuania
2. Konstantin Abashev Russia (Leningrad Region)
3. Siarhei Varabyou Belarus
3. Stefan Templin Mecklenburg-Vorpommern
5. Max Schmudlach Mecklenburg-Vorpommern
5. Blazej Mielcarek Poland (Pomerania)

+ 81 kg
1. Tomasz Domanski Poland (Pomerania)
2. Georgiy Ivanko Belarus
3. Stefan Meyer Mecklenburg-Vorpommern
3. Raivis Cakstins Latvia
5. Kamil Karpinski Poland (Westpomerania)
5. Zilvinas Linartas Lithuania

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Rowing
place first name - name country
1x boys 500 m
1. Andrei Brouka Belarus
2. Vilis Kibilds Latvia
3. Artur Valyntsau Belarus
4. Conrad Fifelski Mecklenburg-Vorpommern
5. Vytautas Jurciukonis

2x boys 500 m
1. Katvitski/Rahalevich Belarus
2. Bieliauskas/Ciakauskas Lithuania
3. Bach/Faffroth Brandenburg
4. Buss/Puckurs Latvia
5. Berzins/Pumpiss Latvia

4+ boys 500 m
1. Maciulskis/Kracas/Simenas/Navickas Lithuania
2. Lobach/Shvayakou/Partuhalau/Kharytanchuk Belarus
3. Cekuls/Rubins/Boitmanis/Juhnevics Latvia
4. Brodnicki/Sobczak/Kwiatkowski/Stasiewick Poland (Pomerania)
5. Stach/Kurth/Reibe/Rinas Mecklenburg-Vorpommern

4x+ boys 500 m
1. Butkus/Kalnutis/Koncius/Bendaravicius/Jaubovskij Lithuania
2. Fifelski/Ocik/Heinrich/Lückemann Mecklenburg-Vorpommern
3. Faffroth/Koitz/Bach/Nesemeianov/Thiele Brandenburg
4. Morawski/Trzebiatkowski/Renk/Szpregiel Poland (Westpomerania)
  5. Puckurs/Buss/Pumpiss/Berzins/Cissambot Latvia

8+ boys 500 m
1. Lobach/Shvayakou/Partuhalau/Kharytanchuk Belarus
Hretski/Valyntsau/Brouka/Katvitski/Rahalevich
2. Fifelski/Ocik/Heinrich/Lückemann/Kurth Mecklenburg-Vorpommern
Stach/Reibe/Rinas/
3. Maciulskis/Simenas/Navickas/Kracas/Bieliauskas Lithuania
Ciakauskas/Jurciukonis/Bendaravicius/Mileska

1x girls 500 m
1. Maryia Smaliakova Belarus
2. Marta Rychert Poland (Pomerania)
3. Anna Karzynska Poland (Westpomerania)
4. Aleksandra Stanczak Poland (Westpomerania)
5. Vineta Moca Latvia

2x girls 500 m
1. Bakhankova/Shliupskaya Belarus
2. Taraikovich/Dubik Belarus
3. Linzke/Spahn Brandenburg
4. Halliger/Katinger Mecklenburg-Vorpommern
5. Vaskevica/Stuberovska Latvia

4x+ girls 500 m
1. Smaliakova/Dubik/Taraikovich/Bakhankova/Shliupskaya Belarus
2. Kazoka/Lejniece/Vaskevica/Stuberovska/Moca Latvia
3. Rychert/Rychert/Dudzik/Barzykowska/Kabala Poland (Pomerania)
4. Chelstowska/Karzynska/Stanczak/Janiak/Wawszczak Poland (Westpomerania)
5. Spahn/Rink/Linzke/Schneider/Thiele Brandenburg

Team Result
1. Belarus 47 points
2. Lithuania 20 points
3. Latvia 17 points
4. Mecklenburg-Vorpommern 13 points
5. Poland (Pomerania) 11 points
6. Brandenburg 10 points

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Sailing

place first name - name country
Laser Radial (weiblich)
1. Janine Ennulat Brandenburg
2. Ewa Makowska Poland (Westpomerania)
3. Chris Bauermeister Mecklenburg-Vorpommern
4. Hendrikje Raben Mecklenburg-Vorpommern
5. Lizaveta Trus Belarus
6. Laura Kühlewind Mecklenburg-Vorpommern
7. Saima Plerpaites Lithuania
8. Joanna Maksymiuk Poland (Pomerania)

Laser Radial (männlich)
1. Tim Voigt Mecklenburg-Vorpommern
2. Lukas Feuerherdt Brandenburg
3. Rafal Milczarczyk Poland (Pomerania)
4. Helge Bochmann Brandenburg
5. Maksim Bich Belarus
6. Stephan Hinz Mecklenburg-Vorpommern
7. Vitali Zaitsau Belarus
8. Emils Pakarklis Latvia
9. Willy Brandt Mecklenburg-Vorpommern
10. Linas Felenderis Lithuania

Laser 4.7 (weiblich)
 
1. Laura Uebel Brandenburg
2. Anastazja Lewandowska Poland (Pomerania)
3. Khrystsina Starovoitova Belarus
4. Juliane Hintzmann Brandenburg
5. Viktorija Andtiulyte Lithuania
6. Laura Schmidt Mecklenburg-Vorpommern
7. Bettina Brast Mecklenburg-Vorpommern
8. Kamila Szymanska Poland (Westpomerania)
9. Ella Spurina Latvia
10. Solvejg Ahrendt Mecklenburg-Vorpommern
11. Dita Burve Latvia

Laser 4.7 (männlich)
1. Paul Wiesener Brandenburg
2. Michal Staszewski Poland (Pomerania)
3. Kacper Gryglewski Poland (Westpomerania)
4. Rafal Szatkowski Poland (Westpomerania)
5. Patrick Wiechert Mecklenburg-Vorpommern
6. Eriks Rugelis Latvia
7. Tino Horn Mecklenburg-Vorpommern
8. Evaldas Kiskarevicius Lithuania
9. Hannes Göttsche Brandenburg

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Shooting Sport

place first name - name country
Air Rifle Youth men 91/92
1. Ilia Charheika Belarus
2. Emils Latiss Latvia
3. Torsten Müller Brandenburg
4. Jaroslav Jancevic Lithuania
5. Martins Kukars Latvia
6. Marek Chmiel Poland (Pomerania)

Air Rifle Youth women 91/92
1. Zlata Kukelka Belarus
2. Jenny Neiser Mecklenburg-Vorpommern
3. Gabi Bulla Brandenburg
4. Melanie Pohl Brandenburg
5. Dominika Jankowska Poland (Pomerania)
6. Ance Birkmane Latvia
7. Rugile Kareivaite Lithuania
8. Evika Apine Latvia
9. Alicja Muller Poland (Pomerania)

Air Rifle Junior men 89/90
1. Tomas Simokaitis Lithuania
2. Yury Harkavy Belarus
3. Mikalai Zujkov Belarus
4. André Ribbeck Mecklenburg-Vorpommern
5. Nils Greinert Mecklenburg-Vorpommern
6. Rico Pulz Brandenburg
7. Toms Kinens Latvia

Air Rifle Junior women 89/90
 
1. Paula Wronska Poland (Pomerania)
2. Katsiaryna Shaban Belarus
3. Svetlana Rashetnik Belarus
4. Cindy Krzykowski Mecklenburg-Vorpommern
5. Elena Misiukeviciute Lithuania
6. Darta Stade Latvia

Rifle Prone Junior men 89/90
1. Yury Harkavy Belarus
2. Mikalai Zujkov Belarus
3. Kestutis Petniunas Lithuania
4. Rico Pulz Brandenburg
5. Matiss Fausts Latvia
6. André Ribbeck Mecklenburg-Vorpommern
7. Mateusz Baj Poland (Pomerania)
8. Nils Greinert Mecklenburg-Vorpommern

Rifle Prone Junior women 89/90
1. Katsiaryna Shaban Belarus
2. Jenny Gneiser Mecklenburg-Vorpommern
3. Svetlana Rashetnik Belarus
4. Laura Mazule Latvia
5. Joanna Baran Poland (Pomerania)
6. Jurate Mareinkeviciute Lithuania

Air Pistol Youth men 91/92
1 Kestutis Peciukonis Lithuania
2. Aliaksei Horbach Belarus
3. Sergejs Snezkovs Latvia
4. Paul Steiner Mecklenburg-Vorpommern
5. Stephan Heß Mecklenburg-Vorpommern
6. Paulius Novickas Lithuania
7. Sven Schikowski Mecklenburg-Vorpommern
8. Steve Volkamnn Mecklenburg-Vorpommern

Air Pistol Youth women 91/92
 
1. Maryia Savich Belarus
2. Ugne Dragunaite Lithuania
3. Martyna Greszkiewicz Poland (Pomerania)
4. Benita Vysniauskaite Lithuania
5. Arta Vagale Latvia

Air Pistol Junior men 89/90
1. Artjoms Grigorjevs Latvia
2. Pavel Karabanau Belarus
3. Steffen Uhl Mecklenburg-Vorpommern
4. Yauheni Zaighyk Belarus
5. Sebastian Wollenhaupt Mecklenburg-Vorpommern
6. Rick Müller Brandenburg
7. Raman But-Husaim Belarus
8. Felix Schumacher Mecklenburg-Vorpommern
9. Grzegorz Medias Poland (Pomerania)
10. Viesturs Ivans Latvia

Air Pistol Junior women 89/90
1. Katsiarina Dryslova Belarus
2. Susann Grzesik Brandenburg
3. Sandra Kaluzny Brandenburg
4. Tina Höna Brandenburg
5. Martyna Konkol Poland (Pomerania)
6. Agnieszka Kucia Poland (Pomerania)
7. Marie-Christin Bliedtner Mecklenburg-Vorpommern
8. Inese Landsmane Latvia

Outsite Pistol Junior men 89/90
 
1. Grzegorz Medias Poland (Pomerania)
2. Rick Müller Brandenburg
3. Artjoms Grigorjevs Latvia
4. Sebastian Wollenhaupt Mecklenburg-Vorpommern
5. Aliaksei Horbach Belarus
6. Dzenis Jakomovich Belarus
7. Michal Kramek Poland (Pomerania)
8. Raman But-Husaim Belarus
9. Sergejs Snezkovs Latvia
10. Sandis Zaltickis Latvia
11. Felix Schumacher Mecklenburg-Vorpommern
12. Stephan Heß Mecklenburg-Vorpommern
13. Giedrius Zilenas Lithuania

Sport Pistol Youth men 91/92
1. Paulius Novickas Lithuania
2. Uldis Pinkis Latvia
3. Aliaksandr Mogdjer Belarus
4. Krystian Puzdrakiewicz Poland (Pomerania)

Sport Pistol Youth women 91/92
1. Maryia Savich Belarus
2. Martyna Greszkiewicz Poland (Pomerania)
3. Marta Myga Poland (Pomerania)
4. Arta Vagale Latvia
5. Ugne Dragunaite Lithuania

Sport Pistol Junior men 89/90
 
1. Pavel Karabanau Belarus
2. Yauheni Zaighyk Belarus
3. Dzenis Jakimovich Belarus
4. Raman But-Husaim Belarus
5. Sandis Zaltickis Latvia
6. Damian Klimek Poland (Pomerania)

Sport Pistol Junior women 89/90
1. Sandra Kaluzny Brandenburg
2. Martyna Konkol Poland (Pomerania)
3. Jelitaveta Hmelevska Latvia
4. Viktoria Zaneuskaya Belarus
5. Katsiarina Dryslova Belarus
6. Tina Höna Brandenburg
7. Inga Kvedaraite Lithuania
8. Susann Grzesik Brandenburg

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Track and Field

place first name - name country Result
discus, Boys U18
Weight: 1.500 g
1. Gorden Wolf Brandenburg/Germany 63,30 m
2. Andrius Gudzius Lithuania 57,55 m
3. Thomas Müller Brandenburg/Germany 53,70 m
4. Raman Azaranka Belarus 53,02 m
5. Christian Jagusch Mecklenburg-Vorpommern/Germany 46,86 m
6. Nils Beushausen Schlesig-Holstein/Germany 46,72 m

110 m Hurdles, boys U18
1. Richard Bienasch Mecklenburg-Vorpommern/Germany 14,12
2. Pawel Celep Poland (Pomerania) 14,61
3. Yauheni Apeka Belarus 14,69
4. Sascha Riebeling Schleswig-Holstein/Germany 14,81
5. Andrius Latvinskas Lithuania 15,08
6. Michal Dudkiewicz Poland (Westpomerania) 15,16

shot put, Girls U18
Weight: 4.000 g
1. Volha Kryval Belarus 13,25 m
2. Josephin Grote Mecklenburg-Vorpommern/Germany 13,06 m
3. Maike Dierks Schleswig-Holstein/Germany 11,91 m
4. Sandra Devantier Brandenburg/Germany 11,65 m
5. Natalia Wisniewska Poland (Pomerania) 10,92 m
6. Santa Roze Latvia 10,92 m

high jump, Girls U18
1. Kathrin Gosch Schleswig-Holstein/Germany 1,62 m
2. Sarah Wolter Mecklenburg-Vorpommern/Gemany 1,62 m
3. Viktoryia Kirylenka Belarus 1,59 m
4. Agnieszka Borowska Poland (Pomerania) 1,59 m
5. Liga Tuca Latvia 1,59 m
6. Dana Wiatrowska Poland (Westpomerani) 1,59 m

100 m Hurdles, Girls U18
1. Elisa-Sophie Döbel Mecklenburg-Vorpommern/Germany 13,98
2. Anna-Marie Finger Brandenburg/Germany 14,18
3. Aleksandra Kobysz Poland (Pomerania) 14,47
4. Jana Heerde Schleswig-Holstein (Germany) 14,66
5. Ieva Juskevica Latvia 14,78
6. Agne Jakubauskaite Lithuania 14,79

100 m, Boys U18
1. Marius Böhrenz Brandenburg/Germany 11,01
2. Maimilian Kriese Brandenburg/Germany 11,07
3. Vladas Alsys Lithuania 11,08
4. Siarhei Nahrabetski Belarus 11,12
5. Mateusz Makaj Poland (Westpomerania) 11,17
6. Martins Ralle Latvia 11,25

100 m, Girls U18
1. Carolin Heide Mecklenburg-Vorpommern/Germany 12,24
2. Katarzyna Wesolowska Poland (Pomerania) 12,31
3. Gamara Sarah Lopez Schleswig-Holstein/Germany 12,38
4. Yana Tsitarenka Belarus 12,47
5. Simona Pileckaeite Lithuania 12,51
6. Caroline Hasse Brandenburg/Germany 12,59

400 m, Boys U18
1. Marcin Grynkiewicz Poland (Westpomerania) 49,26
2. Anton Yarashewich Belarus 49,54
3. Edvinas Godvisas Lithuania 50,34
4. Andreas Lange Schleswig-Holstein/Germany 50,9
5. Jevgenijs Bobrovs Latvia 51,63
6. Florian Beutel Brandenburg/Germany 51,93

400 m, Girls U18
1. Frida Dreßler Mecklenburg-Vorpommern/Germany 57,39
2. Kristina Jasinskaite Lithuania 57,88
3. Tina Kleiner Schleswig-Holstein/Germany 57,94
4. Natalia Labudda Poland (Pomerania) 58,02
5. Yuliya Karol Belarus 58,1
6. Astrid Wienigk Brandenburg/Germany 59,39

shot put, Biys U18
1. Hendrik Müller Mecklenburg-Vorpommern/Germany 20,17 m
2. Gordon Wolf Brandenburg/Germany 19,95 m
3. Maksim Zakharanka Belarus 17,68 m
4. Wojciech Poland (Westpomerania) 17,35 m
5. Sarunas Banevicius Lithuania 16,24 m
6. Krzysztof Poland (Pomerania) 15,95 m

discus, Girls U 18
Weight: 1.000 g
1. Janin Relitz Brandenburg/Germany 40,84 m
2. Lisa Cosmus Schleswig-Holstein/Germany 40,45 m
3. Yella Schürmann Mecklenburg-Vorpommern/Germany 38,27 m
4. Victoryia Nikitsina Belarus 37,62 m
5. Ingrida Vaitiekute Lithuania 34,61 m
6. Agata Skotnicka Poland (Westpomerania) 33,76 m

long jump, Girls U18
1. Elisa-Sophie Döbel Mecklenburg-Vorpommern/Germany 6,08 m
2. Aiste Bernotaityte Lithuania 5,81 m
3. Anna-Marie Finger Brandenburg/Germany 5,71 m
4. Christin Menge Mecklenburg-Vorpommern/Germany 5,63 m
5. Olga Nedviga Latvia 5,61 m
6. Britta Lauer Schleswig-Holstein/Germany 5,57 m

high jump, Boys U18
1. Rytis Benaitis Lithuania 1,99 m
2. Dzmitry Tsumarau Belarus 1,96 m
3. Hendrik Meyer Schleswig-Holstein 1,93 m
4. Victor Kirsch Brandenburg/Germany 1,93 m
5. Mateusz Gadalinski Poland (Pomerania) 1,90 m
6. Felix Ortmann Mecklenburg-Vorpommern 1,90 m

800 m, Boys U18
1. Michel Berning Schleswig-Holstein/Germany 1:55,23
2. Reno Kolrep Mecklenburg-Vorpommern/Germany 1:56,68
3. Stefan Hendtke Brandenburg/Germany 1:58,50
4. Petras Gliebus Lithuania 1:58,86
5. Aliaksei Konchyts Belarus 1:59,52
6. Edgars Andresons Latvia 2:00,43

800 m, Girls U18
1. Ewelina Lukowska Poland (Westpomerania) 2:16,36
2. Agnieszka Nowak Poland (Pomerania) 2:16,39
3. Monika Juodeskaite Lithuania 2:16,60
4. Theresa Nitz Mecklenburg-Vorpommern/Germany 2:17,69
5. Iryna Marzaliova Belarus 2:19,25
6. Aija Krike Latvia 2:21,82

javelin, Girls U18
Weight: 600 g
1. Sarah Meyer Brandenburg/Germany 46,73 m
2. Tatsianna Khaladovich Belarus 45,76 m
3. Laura Dzirniece Latvia 38,88 m
4. Marta Malinowska Poland (Pomerania) 38,53 m
5. Ieva Sciukauskaite Lithuania 38,26 m
6. Joanna Sienkiewicz Poland (Westpomerania) 36,98 m

long jump, Boys U18
1. Mical Rejmus Poland (Pomerania) 6,86 m
2. Sascha Riebeling Schleswig-Holstein/Germany 6,85 m
3. Aurimas Navickas Lithuania 6,59 m
4. Johannes Gatzke Mecklenburg-Vorpommern/Germany 6,58 m
5. Fabian Poltrock Schleswig-Holstein/Germany 6,51 m
6. Yannick Schröder Brandenburg/Germany 6,37 m

1500 m, Boys U18
1. Marek Kowalski Poland (Pomerania) 4:02,12
2. Stanislau Dounar Belarus 4:02,58
3. Christoph Hintz Mecklenburg-Vorpommern/Germany 4:03,45
4. Aleksandras Cepur Lithuania 4:05,97
5. Hauke Timme Schleswig-Holstein/Germany 4:10,84
6. Aleksandrs Carkins Latvia 4:14,58

triple jump, Girls U18
1. Elfa Misane Latvia 11,55 m
2. Katsiaryna Lashchynskaya Belarus 11,46 m
3. Skaiste Grigyte Lithuania 11,15 m
4. Laura Frick Mecklenburg-Vorpommern/Germany 10,90 m
5. Colette Rampf Brandenburg/Germany 10,64 m
6. Katharina Kemp Schleswig-Holstein/Germany 10,38 m

javelin, Boys U18
Weight: 700 g
1. Krzysztof Pielecki Poland (Pomerania) 67,59 m
2. David Golling Brandenburg/Germany 63,70 m
3. Dzianis Hulevich Belarus 62,98 m
4. Karolis Valciukas Lithuania 60,88 m
5. Tomasz Sidelko Poland (Westpomerania) 59,24 m
6. Jannik Beushausen Schleswig-Holstein/Germany 58,53 m

triple jump, Boys U18
1. Kanstantsin Barycheuski Belarus 14,98 m
2. Modestas Bileisis Lithuania 14,69 m
3. Nils Brunkevics Latvia 14,13 m
4. Krzysztof Uwijala Poland (Pomerania) 13,70 m
5. Edgars Vuskans Mecklenburg-Vorpommern/Germany 13,50 m
6. Krystian Strozewski Poland (Westpomerania) 12,88 m

1500 m, Girls U18
1. Ruta Bukanskaite Lithuania 4:50,27
2. Julia Franzke Mecklenburg-Vorpommern/Germany 4:50,95
3. Kamila Poblocka Poland (Pomerania) 4:51,78
4. Klaudia Lukowska Poland (Westpomerania) 4:57,84
5. Linda Batna Latvia 4:58,36
6. Sarah Trothmann Brandenburg 5:07,95

200 m, Boys U18
1. Richard Bienasch Mecklenburg-Vorpommern/Germany 21,68
2. Maximilian Kriese Brandenburg/Germany 22,02
3. Krzystztof Fostiak Poland (Pomerania) 22,04
4. Marcin Wlodarczyk Poland (Westpomerania) 22,22
5. Kai Ingwersen Schleswig-Holstein/Germany 22,58
6. Mateusz Makaj Poland (Westpomerania) 22,58

200 m, Girls U18
1. Carolin Heide Mecklenburg-Vorpommern/Germany 25,07
2. Katharina Stöber Schleswig-Holstein/Germany 25,39
3. Aleksandra Pietka Poland (Pomerania) 25,43
4. Sophie Frenzel Brandenburg/Germany 25,6
5. Jana Nosova Lithuania 25,86
6. Kristine Karele Latvia 26,12

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Table Tennis

place first name - name country
girls-Einzel
1. Yana Drykina Belarus
2. Marta Krajewska Poland (Pomerania)
3. Aleksandra Volosina Latvia
4. Ingrida Preidziute Lithuania
5. Kavaliunaite, Monika Lithuania
6. Katsiaryna Baravok Belarus

boys-Einzel
1. Kiryl Barabanow Belarus
2. Thomas Mikutis Lithuania
3. Marcin Sciblak Poland (Pomerania)
4. Michal Korycki Poland (Pomerania)
5. Alfredas Udra Lithuania
6. Viktor Görman Sweden

Mixed
1. Baravok/Alkhovik Belarus
2. Kavaliunaite/Udra Lithuania
3. Drozda/Maslovs Latvia
3. Przywarta/Kiljanek Poland (Westpomerania)

girls-Doppel
1 Drykina/Baravok Belarus
2. Björklund/Dugomovic Sweden
3. Przywarta/Moskwa Poland (Westpomerania)
3. Preidziute/Kavaliunaite Lithuania

boys-Doppel
1. Alkhovik/Barabanow Belarus
2. Monajenkovs/Maslovs Latvia
3. Sciblak/Korycki Poland (Pomerania)
3. Görman/Helgesson Sweden

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Volleyball

girls
place country
1. Brandenburg
2. Poland
3. Mecklenburg-Vorpommern
4. Latvia
5. Belarus
6. Lithuania
7. Finland
8. Sweden

boys
1. Lithuania
2. Poland
3. Belarus
4. Latvia
5. Mecklenburg-Vorpommern
6. Russia
7. Brandenburg
8. Sweden

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Wrestling

weight class place first name - name country
42 kg 
1. Grzegorz Wanke Poland (Pomerania)
2. Alxander Grebensikov Mecklenburg-Vorpommern
3. Alexander Adam Mecklenburg-Vorpommern
3. Sami Himanen Finland
5. Maik Köhler Brandenburg
5. Andre Vaher Estonia

46 kg
1. Arturas Sekus Lithuania
2. Robin Severinson Sweden
3. Denis Linkuns Latvia
3. Rainer Viilveer Estonia
5. Joona-Kim Wiiala Finland
5. Arkadiusz Kulynycz Poland (Pomerania)

50 kg
1. Dawid Karecinski Poland (Westpomerania)
2. Jakub Serkowski Poland (Pomerania)
3. Remigius Guntis Lithuania
3. Jonathan Jersgren Sweden
5. Patrick Dünow Brandenburg
5. Dmitri Gorjushko Estonia

54 kg
1. Brian Tewes Brandenburg
2. Eivydas Sekus Lithuania
3. Michal Tracz Poland (Westpomerania)
3. Tim Tuvestam Sweden
5. Artur Bremer Mecklenburg-Vorpommern
5. Dmitri Drozdov Estonia

58 kg
1. Henadzi Khaliavitski Belarus
2. Siim Abner Estonia
3. Christoph Bast Brandenburg
3. Pawel Matuszynski Poland (Westpomerania)
5. Juho Muurinen Finland
5. Audrius Alejunas Lithuania

  
63 kg
1. Bartlomiej Firlej Poland (Westpomerania)
2. David Ignatius Brandenburg
3. Artur Kleina Poland (Pomerania)
3. Karolis Kygas Lithuania
5. Sebastian Lank Sweden
5. Jani Kettunen Finland

69 kg
1. Rasmus Lindqvist Sweden
2. Damian Prucnal Poland (Pomerania)
3. Martin Lehmann Brandenburg
3. Glebs Silovs Latvia
5. Joonas Väänänen Finland
5. Hardo Toots Estonia

76 kg
1. Piotr Sereda Poland (Westpomerania)
2. Vitalijs Zeltins Latvia
3. Veli-Karri Suominen Finland
3. Vitali Savenchuk Belarus
5. Robin Kanzler Brandenburg
5. Margus Umda Estonia

85 kg
1. Victors Belkovskis Latvia
2. Viktar Sasunouski Belarus
3. Tomas Cibulskis Lithuania
3. Marcin Zawadzki Poland (Pomerania)
5. Michal Luto Poland (Westpomerania)
5. Johan Ekström Sweden

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Waterski

place first name - name country
u 14 boys Tricks
1. Alexander Isaev Belarus
2. Pavel Mishustsin Belarus
3. Andrei Karakulka Belarus
4. Konstantin Bothe Brandenburg
5. Tobias Jahnke Brandenburg
6. Magnus Albrecht Brandenburg

u 14 girls Tricks
1. Christine Jahnke Brandenburg
2. Maria Haschock Brandenburg
3. Ronja-Marie Seiffert Mecklenburg-Vorpommern
4. Isabell Grabow Mecklenburg-Vorpommern
5. Antonia Dietrich Mecklenburg-Vorpommern

u 18 boys Tricks
1. Mikhail Basinski Belarus
2. Ivan Serzhanin Belarus
3. Dzianis Kakorych Belarus
4. Bastian Bothe Brandenburg
5. Michael Kokotek Mecklenburg-Vorpommern

u 18 girls Tricks
1. Melanie Haschock Brandenburg
2. Malgorzata Piotrowska Poland (Pomerania)

u 14 boys Jump
1. Pavel Mishustsin Belarus
2. Alexander Isaev Belarus
3. Andrei Karakulka Belarus
4. Konstantin Bothe Brandenburg
5. Magnus Albrecht Brandenburg

u 14 girls Jump
1. Christine Jahnke Brandenburg

u 18 boys Jump
1. Ivan Serzhanin Belarus
2. Mikhail Basinski Belarus
3. Dzianis Kakorych Belarus
4. Michael Kokotek Mecklenburg-Vorpommern
5. Bastian Bothe Brandenburg

u 18 girls Jump
1. Melanie Haschock Brandenburg
2. Malgorzata Piotrowska Poland (Pomerania)

V. Baltic Sea Youth Games 2007 - Results Cycling-Road

place first name - name country
Time Trials u 17
1. Andrei Snitko Belarus
2. Stanislau Bazhkou Belarus
3. Armands Becis Latvia
4. Yauheni Patenko Belarus
5. Robert Pölder Sweden
6. Philip Lindau Sweden

Time Trials u 17 Team
1. Team Belarus Snitko/Bazhkou/Patenko
2. Team Poland (Westpomerania) Godras/Kolba/Piotrowicz
3. Team Latvia Becis/Lepers/Preimanis
4. Team Sweden Pölder/Lindau/Spjuth
5. Team Lithuania Steponavicuis/Kasparas/Gadliauskas
6. Team Mecklenburg-Vorpommern Somon/Köppen/Junge