Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pakeitimai 2008 m. Leonardo da Vinci mobilumo projekte „Sporto specialistų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas“

Sėkmingai prasidėjusiame LSFS teiktame 2008 m. Leonardo da Vinci mobilumo projekte „Sporto specialistų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas“ įvyko esminiai partnerių pasikeitimai.
Projekte dalyvavę ir stažuotei besiruošiantys 3 Lietuvos gimnastikos federacijai priklausančių klubų treneriai sužinojo, kad Vokietijos gimnastikos klubas, kuriame turėjo vykti mainų programa dėl finansinių sunkumų negali jų priimti. Dėl iškilusių nesklandumų neeiliniame projekto administravimo grupės posėdyje buvo nuspręsta pakeisti ne tik priimantįjį partnerį, tačiau surasti ir naują, patikimą siunčiantįjį partnerį.
Naujas siunčiantysis partneris projekte – Lietuvos biatlono federacija, kuriai suteikta galimybė siųsti 3 trenerius, dirbančius jai priklausančiuose klubuose. Biatlono sporto specialistai į savaitės trukmės stažuotę vyks į Suomijos biatlono mokymo centrą.
Asociacija „Ukmergės moterų krepšinio klubas“ turėjusi vykti į dviejų savaičių trukmės stažuotę, pasitarusi su priimančiuoju partneriu Čekijoje nusprendė sutrumpinti mainų programos trukmę iki vienos savaitės. Tokiu būdu į vienos savaitės stažuotę išvyks 10 Ukmergės sporto centre dirbančių krepšinio ir dziudo specialistų.
Norintys gauti išsamesnės informacijos ir ateityje dalyvauti projektuose, skirtuose trenerių kvalifikacijos kėlimui galite susisiekti su LSFS projektų vadove Agne Kručkauskaite, tel. (8-5) 215 19 06 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  
Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.