Kviečiame į seminarą!

Lietuvos sporto federacijų sąjunga ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia visų sporto organizacijų atstovus dalyvauti seminare „Finansinio savarankiškumo ir bendradarbiavimo mechanizmų stiprinimas“, kuris rugsėjo 17 dieną vyks Vilniuje.


Seminaro dalyvių laukia trys labai įdomūs pranešimai.

Lietuvos sporto universiteto kancleris Mindaugas Balčiūnas skaitys pranešimą „Sporto klubų vystymo inovacijos: sėkmingos praktikos pavyzdžiai“.

„Sporto klubas, kaip organizacija, yra pagrindinė globalios sporto industrijos dedamoji. Klubų valdymo kompleksiškumas susideda tiek iš aiškaus struktūrinio modelio, tiek iš kūrybinės (improvizacinės) veiklos, kuri šiais laikais dažnai yra svarbesnė nei griežtas organizacinės struktūros mechanizmas. Klubo plėtros ir augimo sėkmė skirtingose šalyse ir kultūrose yra įtakojama skirtingų veiksnių. Aptarsime kokie jie yra, sėkmingiausius Europos ir pasaulio klubų vystymo pavyzdžius, kelius, kuriais Lietuvos sporto sektorius iš visuomeninio galėtų sėkmingai transformuotis į komercinį“, - paskaitos planą dėstė M. Balčiūnas.

Strateginės plėtros konsultacijų bendrovės „Advanced Advice“ atstovė Božena Ruselevič seminare pasakos apie sporto organizacijų galimybes pritraukti ES ir kitų donorų lėšas, dalinsis patirtimi ir įžvalgomis.

Trečiasis pranešėjas - žurnalistas, sporto komunikacijos specialistas Gedas Saročka. Ne vienerius metus „Vilniaus maratono“ komunikacijai vadovavęs, o dabar lenktynininko Benedikto Vanago komandoje dirbantis žmogus pasidalins patirtimi apie sporto renginių komunikacijos planų rengimą, jų įgyvendinimo strategiją ir pasitaikančius iššūkius.

Išsamią informaciją apie seminarą, registracijos terminus ir kt. rasite jo pristatyme, kurį galite ATSISIŲSTI ČIA