Kvietimas į inovacinių technologijų sveikatinimui konferenciją

Lėtinės (chroninės) ligos yra pagrindinės ankstyvos mirties arba invalidumo priežastys. Net 60 % mirties priežasčių yra chroninės ligos (pagal „World Health Organization“ duomenis). Europoje šis skaičius dar didesnis – net 90% visų mirčių priežastys yra chroninės ligos.


Lėtinės ligos: tokios kaip diabetas, kraujagyslių ligos, vėžys, kvėpavimo sutrikimų ligų gydymas sudaro 70-80% visų sveikatos išlaidų Europoje, t.y. apie 700 mlrd. EUR. Taigi mūsų visų ilgalaikis tikslas sumažinti chroninių ligų procentą ir tai galima padaryti sveikatinimo ir sveikos gyvensenos pagalba.

Kviečiame Jus susitikti su garsiais Europos specialistais ir aptarti visiems svarbius ir rūpimus klausimus, kaip įmanoma šiuos procentus sumažinti.

Lietuvos sporto universitetas ir partneriai, 2015 m. rugsėjo 28-29 dienomis organizuoja tarptautinę sveikatinimo konferenciją - parodą „Wellbeingtechnologies‘2015“.

Konferencijoje bei parodoje dalyvaus lektoriai iš Vokietijos, Ispanijos, Portugalijos bei Lietuvos (Michael Graetz, EMEA Healthcare RVP, EMC Enterprise Content Division. Germany, Prof. Jaime Sampaio, Head of CreativeLab, The Research Center in Sports Sciences, Portugal, Prof. Albertas Skurvydas, Lietuvos sporto universitetas ir kt. daugiau: www.wellbeingtechnologies.com), kurie pristatys sveikatinimo technologijų naujienas iš viso pasaulio, šių dienų aktualijas sveikatos bei sporto rinkose.

Konferencijos dalyvius sveikins Lietuvos Seimo vadovai, Lietuvos Respublikos Vyriausybės bei Ministerijų atsotvai, Kūno kultūros ir sporto departamento vadovai, Vilniaus miesto meras.

Konferencija bei pranešimai vyks: 2015 m. rugsėjo 28 dieną, Vilniaus miesto Savivaldybės Tarybos salėje. Paroda bei susitikimai: 2015 m. rugsėjo 29 dieną, prekybos centro „Panorama“ salėje.

Daugiau informacijos: www.wellbeingtechnologies.com. Pranešimai vyks lietuvių ir anglų kalbomis

Dėl registracijos ir daugiau informacijos kreipkitės:
Rusnė Šermukšnytė: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai tel: +370 68456296
Dalyvio mokestis – 25 EUR