Seminare - federacijų vadovai ir D. Šemberas

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Kaune surengė dar vieną seminarų ciklo „Finansinio savarankiškumo ir bendradarbiavimo mechanizmų stiprinimas“ renginį.


Laikinojoje sostinėje susirinkę sporto specialistai vėl išgirdo 3 pranešimus. Lietuvos sporto universiteto kancleris Mindaugas Balčiūnas kalbėjo apie sporto klubų vystymą, metodus, būdus, kaip galima kurti rentabilią organizaciją ir naujausias pasaulio tendencijas.

LSFS generalinė sekretorė Agnė Vanagienė pristatė sporto organizacijų galimybes pasinaudoti ES struktūrinių fondų lėšomis, o Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidiumo narys Dalius Matvejevas supažindino su komunikacijos planų rengimo principais.

Šį kartą LSFS surengto seminaro klausėsi apie 60 žmonių, tarp jų buvo įvairių sporto organizacijų vadovai ir net vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas.

„Baigiu sportinę karjerą, nežinia, kur toliau pasuks mano kelias, todėl svarstau įvairias galimybes, domiuosi įvairiomis sritimis. Žinios, kitų žmonių patirtis visada yra įdomūs ir naudingi, tad ir iš šio seminaro išvykau išgirdęs naujų ir įdomių dalykų, kurie pravers ateityje. Buvo tikrai įdomu, galiu tik padėkoti organizatoriams už renginį ir kvietimą“, - sakė D. Šemberas.

LSFS šiais metais surengė jau 6-ąjį seminarą apie sporto rinkodarą ir komunikaciją. Paskutinis seminaras planuojamas gruodžio mėnesį, kviečiame sekti informaciją tinklalapyje www.lsfs.lt ir mūsų profilyje socialiniame tinkle „Facebook“.

M. Balčiūno pranešimo prezentacija

A. Vanagienės pranešimo prezentacija
D. Matvejevo pranešimo prezentacija