Įvertintas mūsų organizuotas seminarų ciklas „Sporto rinkodara ir komunikacija“

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) Metų apdovanojimų ceremonijoje gruodžio 14 d. prizais ir diplomais apdovanoti sporto žurnalistai, sportininkai ir organizacijos.
„Metų sporto iniciatyvos“ trečios vietos prizas įteiktas Lietuvos sporto federacijų sąjungai už seminarų ciklą „Sporto rinkodara ir komunikacija“.

Visi nugalėtojai:
„Metų pašnekovas“ - dviratininkas Ramūnas Navardauskas.
„Metų šuolis“ - kanojininkas Henrikas Žustautas.
„Metų sporto viltis“ - plaukikas Andrius Šidlauskas.
„Metų sporto renginys“ - Deviso taurės teniso mačas Vilniuje tarp Lietuvos ir Ukrainos rinktinių.
„Metų sporto iniciatyva“ - Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje, kurie šiemet kvietė šalies sporto bendruomenę į renginius, skirtus pasaulio regbio čempionatui ir Europos futbolo čempionato atrankos rungtynėms tarp Lietuvos ir Anglijos rinktinių.
R. Grinbergienės premija už ryškiausius metų darbus paskirta laikraščio „Sportas“ ir portalo „Sportas.info“ redaktoriui Mariui Grinbergui, o A. Krukausko premija už gyvenimą, pašvęstą sporto žurnalistikai, skirta futbolo metraštininkui, devynių knygų autoriui Gediminui Kalinauskui.
Vytauto Saulio ir jo sūnaus Vytauto premija geriausiam jaunam sporto žurnalistui skirta portalo „Lrytas.lt“ sporto žurnalistui Martynui Suslavičiui.
Visus 2015-us LSŽF nariai rinko geriausius kiekvieno mėnesio darbus, o metų pabaigoje buvo išrinktas geriausias iš geriausiųjų. Juo tapo dabar jau buvusio „Lietuvos ryto“ žurnalisto Giedriaus Janonio straipsnis „Lietuvos futbolo klubai – spalvingų savininkų rankose“.
Prizas už geriausią darbą žmonėms, rengiantiems vaizdo reportažus, įteiktas LRT vaizdo operatoriui Žilvinui Petkui, per metus svariai prisidėjusiam net prie trijų filmų – „Arminas Narberkovas. Futbolo fenomenas“, „Penkiakovės riteriai“ ir „Modestas Paulauskas. Krepšinio švyturys“ – kūrybos.

Paruošta pagal delfi.lt informaciją. Skaitykite daugiau.