Lietuvos sporto federacijų sąjunga pasirašė bendradarbiavimo sutartį su LSU

Penktadienį Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) ilgalaikę partnerystę su Lietuvos sporto universitetu (LSU) įtvirtino bendradarbiavimo sutartimi.
Universitetas kartu su partneriu vykdys bendrus projektus sporto mokslo, sporto vadybos ir sveikatinimo srityse, organizuos bendras mokslines ir praktines konferencijas bei seminarus, bendradarbiaus rengiant sporto krypties specialistus Universitete.

Sutarties pasirašymo metu LSU Sporto ir infrastruktūros prorektorius prof. dr. Aleksas Stanislovaitis kartu su LSFS generaline sekretore Agne Vanagiene aptarė šiandienos šalies sporto aktualijas, diskutavo apie ateities perspektyvas bendrai tobulinant sporto mokslo sistemą Lietuvoje.

„Labai džiaugiamės, kad jau ne vienerius metus sėkmingai bendradarbiaujame ne tik vykdydami bendrus tarptautinius projektus, bet ir kviesdami Universiteto mokslininkus vesti kvalifikacijos kėlimo seminarus, aktualius treneriams bei sporto vadybininkams, kurie turi ypatingai didelį susidomėjimą“,- sakė generalinė sekretorė Agnė Vanagienė.

Bendradarbiavimu džiaugėsi Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas, teigdamas, kad LSFS šiandien vienija daugiau nei 80 sporto federacijų ir asociacijų, todėl labai džiugu, kad kartu galime siekti geriausių rezultatų.