Vilniuje pirmą kartą vyksta ENGSO Generalinė Asamblėja

Pirmą kartą Lietuvoje gegužės 13-15 dienomis vyksta ENGSO (Europos nevyriausybinių sporto organizacijų asociacijos) Generalinė Asamblėja. Metinėje konferencijoje dalyvauja 50 atstovų iš 20 šalių narių.
2015 m. LSFS generalinę sekretorę Agnę Vanagienę išrinkus į ENGSO Vykdomąjį komitetą, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidiume buvo nuspręsta organizuoti šį svarbų renginį Vilniuje.

Generalinės Asamblėjos programa prasidėjo seminaru, kurio metu atstovai iš Europos Komisijos supažindimo dalyvaujančius narius su Erasmus+ projektų finansavimo naujovėmis ir galimybės, o oficialiame atidaryme dalyvavo ir sveikinimo žodį sakė Carlos Cardoso (ENGSO prezidentas), Daina Gudzinevičiūtė (LTOK prezidentė ir EOK Vykdomojo komiteto narė), Paolo Ottonello (Europos Komisija), Evangelos Alexandrakis (Europos Loterijos). Visi pranešėjai pabrėžė nevyriausybinių sporto organizacijų svarbą ir darbą, kuri atlieka ENGSO organizacija per lobistinę ir projektinę veiklą.

Generalinės Asamblėjos metu šalys narės svarstys organizacijos įstatų pakeitimus, Europos moterų ir sporto organizacijos, kaip atskiros komisijos integravimą į ENGSO veiklą, tvirtins metinį biudžetą, strateginius veiklos tikslus ateinantiems metams ir pan.