Pradedamas nacionalinių suaugusiųjų rinktinių ekipiravimas

Po viešojo pirkimo procedūrų buvo pasirašyta sutartis su AB „Audimas“ dėl nacionalinių suaugusiųjų rinktinių ekipiravimo.

Per dvejus metus Lietuvos sporto šakų federacijų nacionalinėms suaugusiųjų rinktinėms bus paskirstyta beveik 500 reprezentacinių aprangos komplektų, kuriuos sudaro sportinis prezentacinis kostiumas (ilgos kelnės ir švarkas) ir laisvalaikio marškinėliai. Aprangos pavyzdžiai.

Reprezentaciniai aprangos komplektai bus skirti tik suaugusiųjų rinktinėms, dalyvausiančioms pasaulio ar Europos čempionatuose.

2016 m. balandžio 25 d. Lietuvos sporto federacijų sąjungos Valdybos posėdyje buvo patvirtintas aprangos komplektų skirstymo federacijoms reikalavimų sąrašas. Federacijos, norinčios gauti reprezentacinius aprangos komplektus, Lietuvos sporto federacijų sąjungai turėtų pateikti šiuos dokumentus:
- laisvos formos prašymą su vadovo parašu (originalą) dėl aprangos skyrimo, kuriame būtų nurodytas renginys, jo vieta ir data;
- tarptautinei sporto šakos federacijai pateiktą vardinę sportininkų registracijos formą dalyvavimui pasaulio ar Europos čempionate, patvirtintą nacionalinės sporto šakos federacijos atstovo.

Įvertinus pateiktus federacijų dokumentus, reprezentaciniai aprangos komplektai pasirašytinai bus išduodami tik įgaliotiems sporto šakų federacijų atstovams.

Kviečiame federacijas teikti prašymus!

Dydžių lentelė.

Nacionalinių suaugusiųjų rinktinių ekipiravimo projektą vykdo Lietuvos sporto federacijų sąjunga iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo skirtų lėšų.