Pasitarimas dėl X Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynių

Liepos 7-9 dienomis Breste (Baltarusija) įvyko Baltijos jūros šalių sporto organizacijų atstovų pasitarimas. Šiame mieste 2017 m. liepos 7-9 dienomis vyks X Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynės.

Į pasitarimą atvyko atstovai iš Vokietijos Meklenburgo-Priešakinės Pomeranijos ir Brandenburgo žemių, Švedijos Malmės miesto, Leningrado srities ir Sankt Peterburgo miesto, Baltarusijos, Latvijos atstovai, taip pat Lietuvos sporto federacijų sąjungos darbuotojai. Pasitarime dalyvavo Baltarusijos sporto ir turizmo ministerijos atsakingi darbuotojai, Bresto miesto ir srities sporto vadovai, sporto bazių atstovai.

Pasitarimo dalyvius pasveikino Bresto miesto vicemeras Sergej Žukov, Baltarusijos sporto ir turizmo ministro pavaduotojas Aleksandr Dubkovskij, Baltarusijos sporto ir turizmo ministerijos Sporto departamento direktorius Igor Jemeljanov.


Pasitarime buvo aptarta preliminari žaidynių programa, į kurią pasiūlyta įtraukti 14 sporto šakų varžybas: baidarių ir kanojų irklavimo, bokso, dziudo, fechtavimosi, futbolo, imtynių, irklavimo, krepšinio, lengvosios atletikos, plaukimo, rankinio, sunkiosios atletikos, šaudymo iš lanko, tinklinio, papildomai svarstoma stalo teniso varžybų organizavimo galimybė.

Organizatoriai iki 2016 m. rugpjūčio 1 d. pateiks pirminį kvietimą į Žaidynes.
Sporto bazių apžvalga (prezentacija).

Krepšinio aikštelė A.Meškovo vardo sporto rūmuose Viktorija:


Rankinio aikštė A.Meškovo vardo sporto rūmuose Viktorija:


Plaukimo baseinas:


Sporto maniežas:


Stadionas Brestskij:


Fechtavimosi salė: