2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės



Iškilmingas Žaidynių uždarymas ir savivaldybių ir sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimas įvyko lapkričio 8 d., trečiadienį, 11 val. konferencijų centro "Karolina" didžiojoje salėje (Sausio 13-osios g. 2, Vilnius).
Nuotraukų albumas.

Savivaldybių konkurso nugalėtojai ir prizininkai:
I grupė:
I vieta Vilniaus miestas
II vieta Kauno miestas
II grupė:
I vieta Klaipėdos miestas
II vieta Šiaulių miestas
III vieta Panevėžio miestas
III grupė:
I vieta Alytaus miestas
II vieta Marijampolės savivaldybė
III vieta Kauno rajonas
IV grupė:
I vieta Utenos rajonas
II vieta Kelmės rajonas
III vieta Šiaulių rajonas
V grupė:
I vieta Biržų rajonas
II vieta Joniškio rajonas
III vieta Anykščių rajonas
VI grupė:
I vieta Širvintų rajonas
II vieta Palangos miestas
III vieta Ignalinos rajonas

Bendra 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių informacija:
- nuostatai.
- sporto šakų varžybų reglamentas.
- vyriausioji teisėjų kolegija.
- finalinių varžybų programa.
- rekordai iki 2017 m.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas.

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška (teikiama Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki balandžio 21 d.)
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose (teikiama sporto šakos federacijai ne vėliau kaip prieš 25 dienas iki varžybų pradžios)

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita (2017.10.23, galutinė).
- sportininkų ugdymo centrų ir sporto trenerių kompleksinė įskaita pagal sporto šakas (2017.10.24, galutinė).
- Žaidynėse pasiekti Žaidynių ir Lietuvos rekordai (2017.07.27).

Sporto šakų rezultatų lentelė:
Eil. Nr. Sporto šaka Vykdymo data Vykdymo vieta Rezultatai
1 Badmintonas rugsėjo 30–spalio 1 Tauragė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
2 Baidarių ir kanojų irklavimas rugpjūčio 11–13 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
3 Boksas spalio 6–8 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
4 Buriavimas liepos 21–23 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (kalnų) spalio 7 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (plentas) liepos 1–2 Vilkija SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (trekas) rugsėjo 29–30 Panevėžys SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (bendra)     SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
6 Dziudo spalio 7–8 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
7 Fechtavimasis spalio 7–8 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
8 Futbolas NEBUS VYKDOMA    
9 Grindų riedulys rugsėjo 30–spalio 1 Vilnius SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
10 Imtynės rugsėjo 30 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
11 Irklavimas birželio 3–4 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas 1 ir 2.
12 Kiokušin karatė rugsėjo 30 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
13 Krepšinis spalio 6–7 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
14 Lengvoji atletika birželio 20–21 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas
15 Orientavimosi sportas spalio 6–8 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
16 Plaukimas birželio 15–16 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
17 Rankinis spalio 7–8 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
18 Regbis rugsėjo 13 Panevėžys SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
19 Sambo rugsėjo 22–23 Palanga SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
20 Sportiniai šokiai birželio 4 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
21 Stalo tenisas rugsėjo 16–17 Šalčininkai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
22 Sunkioji atletika birželio 9–10 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
23 Šaškės rugsėjo 30 Marijampolė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
24 Šaudymas (MKG) birželio 6–7 Rokiškis SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas šautuvas, protokolas pistoletas
24 Šaudymas (PnG) birželio 13 Alytus
25 Šaudymas iš lanko liepos 22 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
26 Šiuolaikinė penkiakovė spalio 8 Vilnius SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
27 Tenisas spalio 6–8 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
28 Tinklinis (paplūdimio) birželio 17–18 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
28 Tinklinis (salės) spalio 7–8 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
29 Triatlonas rugsėjo 2 Druskininkai SUC, treneriai, protokolas
30 Vandensvydis rugsėjo 29–spalio 1 Elektrėnai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
31 Žirgų sportas gegužės 13 Žagarė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
32 Žolės riedulys spalio 7–8 Vilnius SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
Klauskite: projektų koordinatorė Ringa Baltrušaitė, tel. (8-5) 2310637, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai