2014 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynės



_____________________________________________________________________
Sekite naujienas Facebook'e

Bendra informacija:

- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių nuostatai.
- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sporto šakų varžybų reglamentas.
- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių įskaitinių taškų skaičiavimo sistema (lentelė).
- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių organizacinis komitetas.
- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių vyriausioji teisėjų kolegija.
- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinių varžybų programa (atnaujinta 2014.05.28), finalinių varžybų Vilniuje spalio 10-12 d. programa (nauja).
- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių lengvosios atletikos, plaukimo, šaudymo rekordai, sunkiosios atletikos rekordai.
- 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (atnaujinta 2014.09.26).


Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška,
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose.

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė,
- varžybų rezultatų pateikimo formos.
_____________________________________________________________________

REZULTATAI:

2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių savivaldybių kompleksinė įskaita (galutinė, 2014.11.17)
2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sporto trenerių ir sportininkų ugdymo centrų kompleksinė įskaita pagal sporto šakas (galutinė, 2014.11.17)

2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse pasiekti Žaidynių ir Lietuvos rekordai (2014.07.04)

2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sporto šakų rezultatų lentelė:
Eil. Nr. Sporto šaka Finalinių varžybų vykdymo data Finalinių varžybų vykdymo vieta Finalinių varžybų programa Varžybų nuostatai Nugalėtojai ir prizininkai; protokolas Trenerių konkursas Sportininkų ugdymo centrų konkursas
1 Badmintonas spalio 11 Vilnius     protokolas; prizininkai treneriai SUC
2 Baidarių ir kanojų irklavimas rugpjūčio 23–24 Šiauliai     protokolas; prizininkai treneriai SUC
3 Boksas spalio 9–12 Vilnius   nuostatai protokolas; prizininkai treneriai SUC
4 Buriavimas liepos 11–13 Kaunas     prizininkai; protokolas treneriai SUC
5 Dviračių sportas (plentas) birželio 13–14 Šiauliai     prizininkai; protokolas. treneriai (plentas); treneriai (trekas);
treneriai
(kalnų).
treneriai (bendras).
SUC (plentas); SUC (trekas);
SUC (kalnų).
SUC (bendras).
5 Dviračių sportas (trekas) birželio 21–23 Panevėžys     prizininkai;
protokolas.
5 Dviračių sportas (kalnų) rugsėjo 14 Vilnius     prizininkai;
protokolas.
6 Dziudo spalio 10–11 Kaunas     prizininkai; protokolas treneriai
SUC
7 Futbolas spalio 9-11 Vilnius programa nuostatai protokolas; prizininkai treneriai SUC
8 Imtynės (graikų-romėnų) spalio 11 Vilnius   nuostatai; finalų nuostatai. prizininkai; protokolas treneriai SUC
8 Imtynės (laisvosios) spalio 12 Vilnius   nuostatai; finalų nuostatai. prizininkai; protokolas treneriai SUC
9 Irklavimas liepos 12–13 Trakai     prizininkai; protokolas treneriai SUC
10 Kiokušin karatė spalio 11 Vilnius     prizininkai; protokolas treneriai SUC
11 Krepšinis spalio 10–12 Vilnius

I etapo tvarkaraštis:
merginos; vaikinai.

nuostatai prizininkai; protokolas treneriai SUC
12 Lengvoji atletika birželio 26–27 Alytus programa   prizininkai; protokolas; rekordai. treneriai SUC
13 Orientavimosi sportas spalio 10–12 Vilnius ir raj.     protokolas; prizininkai treneriai SUC
14 Plaukimas gegužės 29–30 Alytus programa nuostatai prizininkai;
protokolas;
rekordai.
treneriai SUC
15 Rankinis spalio 3-5 Vilnius zoninų ir pusfinalio varžybų programa   protokolas; prizininkės; prizininkai treneriai SUC
16 Sportiniai šokiai spalio 12 Vilnius     protokolas; prizininkai treneriai SUC
17 Stalo tenisas rugsėjo 19–21 Vilnius zoninių varžybų programa (vyks rugsėjo 6 d.)   prizininkai; protokolas treneriai SUC
18 Sunkioji atletika birželio 13–14 Klaipėda programa nuostatai merginos prizininkės; vaikinai prizininkai; protokolas; rekordai. treneriai SUC
19 Šaudymas (pneumatinis ginklas) birželio 9 Rokiškis     prizininkai; šautuvo protokolas; pistoleto protokolas; rekordai. treneriai SUC
19 Šaudymas (mažo kalibro ginklas) birželio 10–11 Rokiškis    
20 Šiuolaikinė penkiakovė spalio 4–5 Telšiai     prizininkai; protokolas treneriai SUC
21 Tenisas rugsėjo 11–14 Šiauliai     prizininkai; protokolas treneriai SUC
22 Tinklinis spalio 10–12 Vilnius     prizininkės; prizininkai; protokolas mergaičių treneriai; berniukų treneriai mergaičių SUC; berniukų SUC; bendra SUC
22 Tinklinis (paplūdimio) birželio 21–22 Vilnius     prizininkai; merginų protokolas; vaikinų protokolas. treneriai SUC
23 Vandensvydis gegužės 23-25 Elektrėnai programa   prizininkai;
protokolas.
treneriai SUC
24 Žolės riedulys (vaikinai) birželio 27–29 Šiauliai     prizininkai; protokolas. treneriai SUC
24 Žolės riedulys (merginos) spalio 10–12 Vilnius   nuostatai; tvarkaraštis prizininkai; protokolas treneriai;
treneriai (bendras)
SUC; SUC (bendras)






...
2013 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynių dokumentų archyvas.
2012 metų Lietuvos jaunučių sporto žaidynių dokumentų archyvas.
2011 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynių dokumentų archyvas.