2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynės


_____________________________________________________________________
Sekite naujienas Facebook'e


Lapkričio 25 d., trečiadienį, 11 val. konferencijų centro "Karolina" didžiojoje salėje (Sausio 13-osios g. 2, Vilnius) vyko savivaldybių ir sportininkų ugdymo centrų apdovanojimų iškilmės.
Apdovanojimus treneriams ir Žaidynių rekordininkams (krepšius ir kuprines) įteikėme sporto šakų federacijoms.
Šventės akimirkos.


Spalio 16 d., penktadienį, 20 val. Šiaulių Arenoje 2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių šventinis koncertas - INTERACTIVE MUSIC SHOW (žr. pristatymą).
Žaidynių dalyviams įėjimas su akreditacijomis - nemokamas!
Dėl akreditacijų kreiptis: projektų koordinatorė Ringa Baltrušaitė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai



Bendra 2015 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių informacija:
- nuostatai.
- sporto šakų varžybų reglamentas.
- organizacinis komitetas.
- vyriausioji teisėjų kolegija.
- finalinių varžybų programa.
- rekordai iki 2015 m.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (2015.09.29).

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška.
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose.

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.
_____________________________________________________________________

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita, prizininkų lentelė.
- sporto trenerių ir sportininkų ugdymo centrų kompleksinė įskaita pagal sporto šakas.
- Žaidynėse pasiekti Žaidynių ir Lietuvos rekordai.
- sporto šakų rezultatų lentelė:
Eil. Nr. Sporto šaka Finalinių varžybų vykdymo data Finalinių varžybų vykdymo vieta Finalinių varžybų programa Varžybų nuostatai Nugalėtojai ir prizininkai; protokolas Trenerių konkursas Sportininkų ugdymo centrų konkursas
1 Baidarių ir kanojų irklavimas rugpjūčio 14–16 Šiauliai    

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

2 Boksas spalio 15–17 Panevėžys finalai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

3 Buriavimas liepos 10–12 Kaunas

10 d. 14.00 val. (trys plaukimai)

11 d. 12.00 val. (trys plaukimai)

12 d. 11.00 val. (du plaukimai)

Apdovanojimai numatomi 16.00 val.

 

prizininkai,

protokolas:

Laser 4,7; Laser Radial; Viper 80; Optimist bern; Optimist merg.

treneriai

SUC

4 Dviračių sportas (plentu) birželio 20–21 Jurbarko r.    

prizininkai,

protokolas

plento treneriai,

treko treneriai,

kalnų treneriai,

bendras-treneriai

plento SUC,

treko SUC,

kalnų SUC,

bendras-SUC

4 Dviračių sportas (treke) liepos 3–5 Panevėžys programa  

prizininkai,

protokolas

4 Dviračių sportas (kalnų) rugsėjo 13 Šiaulių r.    

prizininkai,

protokolas

5 Dziudo spalio 2-3 Kaunas    

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

6 Futbolas (vaikinai) spalio 16–18 Šiauliai  

finalai

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC,

SUC (bendras)

6 Futbolas (merginos) spalio 9–11 Šiauliai  

finalai

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

7 Imtynės (graikų-romėnų) spalio 17 Šiauliai    

finalai

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC,

SUC (bendras)

7 Imtynės (laisvosios) spalio 18 Šiauliai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

7 Imtynės (merginų) spalio 18 Šiauliai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

8 Irklavimas liepos 11–12 Šiauliai programa  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

9 Krepšinis spalio 16–18 Šiauliai  

pogrupių tvarkaraštis:

vaikinai, merginos.

2-3 etapo tvarkaraštis:

vaikinai,
merginos.

3 etapo vaikinų tvarkaraštis.

finalo tvarkaraštis.

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC,

SUC bendras

10 Lengvoji atletika liepos 1–2 Alytus programa  

prizininkai;

protokolas;

rekordai.

treneriai

SUC

11 Plaukimas gegužės 29–30 Alytus    

prizininkai;

protokolas;

rekordai.

treneriai

SUC

12 Rankinis spalio 16–18 Šiauliai  

pogrupiai;

finalai

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

13 Stalo tenisas rugsėjo 25–27 Šiauliai  

finalai

prizininkai;

protokolas

treneriai

SUC

14 Sunkioji atletika birželio 11-12 Klaipėda    

prizininkai vaikinai, merginos;

protokolas.

treneriai

SUC

15 Šaudymas (pneumatinis ginklas) birželio 7 Alytus    

prizininkai;

protokolas;

rekordai.

treneriai

SUC


15
Šaudymas (mažo kalibro ginklas) birželio 4–5 Rokiškis    
16 Šiuolaikinė penkiakovė spalio 3–4 Vilnius    

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

17 Tenisas spalio 15–18 Šiauliai finalai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

18 Tinklinis spalio 16–18 Šiauliai

finalai:
merginos, vaikinai

 

prizininkai (merginos, vaikinai),

protokolas

treneriai (merginos, vaikinai)

SUC
(merginos, vaikinai, bendras)

18 Tinklinis (paplūdimio) birželio 27–28 Vilnius    

prizininkai;

protokolai vaikinai, merginos.

treneriai

SUC

 

Klauskite: Projektų koordinatorė Ringa BALTRUŠAITĖ. Tel. (8-5) 2310637. el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai