2015 m. Lietuvos sporto vilčių žaidynės


_____________________________________________________________________
Sekite naujienas Facebook'e

Bendra 2015 m. Lietuvos sporto vilčių žaidynių informacija:
- nuostatai.
- sporto šakų varžybų reglamentas.
- organizacinis komitetas.
- vyriausioji teisėjų kolegija.
- finalinių varžybų programa.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (2015.10.07).


Informuojame, kad
2015 m.
Lietuvos sporto vilčių žaidynių biatlono ir slidinėjimo varžybos atšaukiamos dėl oro sąlygų.
2015 m. Lietuvos sporto vilčių žaidynių programoje
nebus vykdomos greitojo čiuožimo, ledo ritulio ir kalnų slidinėjimo varžybos vadovaujantis reglamento 4. punktu "Zoninėse varžybose privalo varžytis ne mažiau kaip 3 dalyviai / komandos iš trijų skirtingų savivaldybių".
 

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška.
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose.

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.
_____________________________________________________________________

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita, prizininkų lentelė.
- sporto trenerių ir sportininkų ugdymo centrų kompleksinė įskaita pagal sporto šakas.
- sporto šakų rezultatų lentelė:

Eil. Nr. Sporto šaka Finalinių varžybų vykdymo data Finalinių varžybų vykdymo vieta Finalinių varžybų programa Varžybų nuostatai Nugalėtojai ir prizininkai; protokolas Trenerių konkursas Sportininkų ugdymo centrų konkursas
1 Badmintonas spalio 3–4 Tauragė    

prizininkai;

protokolas

treneriai

SUC

2 Fechtavimasis spalio 10–11 Vilnius    

prizininkai;

protokolas

treneriai

SUC

3 Kiokušin karatė spalio 10 Klaipėda nuostatai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

4 Orientavimosi sportas (sprintas) spalio 9 Šiauliai nuostatai
 
 

prizininkai,

protokolas

 
 

treneriai

SUC

4 Orientavimosi sportas (vidutinė trasa) spalio 10 Šiauliai  
4 Orientavimosi sportas (estafetės) spalio 11 Šiauliai  
5 Regbis spalio 10 Panevėžys programa  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

6 Sambo spalio 16–17 Šiauliai finalai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

7 Sportiniai šokiai spalio 17 Alytus finalai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

8 Šaškės spalio 17 Marijampolė finalai  

prizininkai,

protokolas

treneriai

SUC

9 Šaudymas iš lanko rugpjūčio 29 Vilnius programa  

prizininkai;

protokolas

treneriai

SUC

10 Tekvondo rugsėjo 19 Šiauliai programa  

protokolas (prizininkai)

treneriai

SUC

11 Triatlonas rugpjūčio 1 Panevėžio r. programa  

prizininkai;

protokolas

treneriai

SUC

12 Vandensvydis gegužės 28–31 Elektrėnai    

prizininkai;

protokolas

treneriai

SUC

13 Žirgų sportas (dailusis jojimas) liepos 18–19 Žagarė    

neįvyko

   
13 Žirgų sportas (konkūras) birželio 20–21 Žagarė    

prizininkai;

protokolas

treneriai

SUC

14 Žolės riedulys birželio 26–28 Šiauliai programa  

prizininkai merginos, vaikinai;

protokolas

treneriai

SUC

15 Biatlonas gruodžio 18–20 Ignalina Nebus organizuojama        
16 Dailusis čiuožimas gruodžio 5-6 Kaunas tvarkaraštis  

prizininkai;

protokolas (jauniai, jaunimas)

treneriai

SUC

17 Greitasis čiuožimas     Nebus organizuojama        
18 Kalnų slidinėjimas lapkričio 21 Druskininkai Nebus organizuojama  
19 Ledo ritulys     Nebus organizuojama        
20 Slidinėjimas gruodžio 26–27 Ignalina Nebus organizuojama