2016 m. Lietuvos sporto vilčių žaidynės


_____________________________________________________________________
Bendra 2016 m. Lietuvos sporto vilčių žaidynių informacija:
- nuostatai.
- sporto šakų varžybų reglamentas.
- organizacinis komitetas.
- vyriausioji teisėjų kolegija.
- finalinių varžybų programa.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (2016-10-06).

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška.
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose.

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita (2016-11-02, galutinė). Prizininkų lentelė.
- sporto trenerių ir sportininkų ugdymo centrų kompleksinė įskaita pagal sporto šakas (2016-11-03, galutinė).

- sporto šakų rezultatų lentelė:

Eil. Nr. Sporto šaka Finalinių varžybų vykdymo data Finalinių varžybų vykdymo vieta Nugalėtojai ir prizininkai; protokolas Trenerių konkursas Sportininkų ugdymo centrų konkursas
1 Badmintonas spalio 15–16 Tauragė prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
2 Fechtavimasis spalio 8–9 Vilnius prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
3 Grindų riedulys spalio 1–2 Vilnius prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
4 Kiokušin karatė spalio 8 Kaunas prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
5 Orientavimosi sportas (estafetės) spalio 7 Kaunas prizininkai;
bern. prot.;
merg. prot.
 
treneriai SUC
5 Orientavimosi sportas (sprintas) spalio 8 Kaunas
5 Orientavimosi sportas (vidutinė trasa) spalio 9 Kauno raj.
6 Regbis rugsėjo 9 Panevėžys prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
7 Sambo spalio 16
Ukmergė bern.priz.,
merg.priz.,
bern.prot.,
merg.prot.
treneriai SUC
8 Sportiniai šokiai spalio 15 Alytus prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
9 Šaškės gegužės 28 Marijampolė prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
10 Šaudymas iš lanko rugsėjo 10 Alytus prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
11 Triatlonas rugpjūčio 6 Panevėžio r. prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
12 Vandensvydis gegužės 26–29 Elektrėnai prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
13 Žirgų sportas gegužės 19–22 Žagarė prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
14 Žolės riedulys spalio 7–9 Vilnius
bern.priz.;
merg.priz.;
bern.prot.;
merg.prot.
treneriai SUC
15 Dailusis čiuožimas gegužės 7-8 Kaunas prizininkai;
protokolas
treneriai SUC
16 Slidinėjimas kovo 11 Ignalina atšaukta    
Klauskite: Projektų koordinatorė Ringa BALTRUŠAITĖ. Tel. (8-5) 2310637; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai