2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynės


_____________________________________________________________________
Bendra 2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių informacija:
- nuostatai.
- sporto šakų varžybų reglamentas.
- organizacinis komitetas.
- vyriausioji teisėjų kolegija.
- finalinių varžybų programa.
- rekordai iki 2016 m.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (2016-10-13).

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška.
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose.

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita (2016-11-03, galutinė). Prizininkų lentelė.
- sporto trenerių ir sportininkų ugdymo centrų kompleksinė įskaita pagal sporto šakas (2016-11-03, galutinė).
- Žaidynėse pasiekti Žaidynių ir Lietuvos rekordai.

- sporto šakų rezultatų lentelė:

Eil. Nr. Sporto šaka Finalinių varžybų vykdymo data Finalinių varžybų vykdymo vieta Nugalėtojai ir prizininkai; protokolas Trenerių konkursas Sportininkų ugdymo centrų konkursas
1 Baidarių ir kanojų irklavimas rugpjūčio 2–4 Šiauliai prizininkai, protokolas treneriai SUC
2 Boksas spalio 12–15 Kaunas prizininkai, protokolas treneriai SUC
3 Buriavimas liepos 22–24 Kaunas prizininkai, protokolas treneriai SUC
4 Dviračių sportas (plentas) gegužės 20–21 Utena prizininkai, protokolas treneriai SUC
4 Dviračių sportas (trekas) rugsėjo 3–4 Panevėžys prizininkai, protokolas treneriai SUC
4 Dviračių sportas (kalnų) spalio 8 Utena prizininkai, protokolas treneriai,
treneriai bendras
SUC,
SUC bendras
5 Dziudo spalio 7–8 Kaunas prizininkai, protokolas treneriai SUC
6 Futbolas spalio 14–16 Kaunas merg.priz.,
merg.prot.
bern.priz.
,
bern.prot.
merg. treneriai,
bern. treneriai
merg. SUC,
bern. SUC
7 Imtynės spalio 15–16 Kaunas prizininkai, GR prot.,
L prot.,
MOT prot.
treneriai SUC
8 Irklavimas rugpjūčio 13–14 Trakai prizininkai, protokolas treneriai SUC
9 Krepšinis spalio 15–16 Kaunas merg.priz., merg.prot.
bern.priz., bern.prot.
merg.tren.,
bern.tren.
merg.SUC,
bern.SUC
10 Lengvoji atletika liepos 4–5 Kaunas prizininkai, protokolas, rekordai treneriai SUC
11 Plaukimas birželio 16–17 Alytus prizininkai, protokolas, rekordai treneriai SUC
12 Rankinis spalio 15–16 Kaunas prizininkai, protokolas, merg.tren.,
bern.tren.
merg.SUC,
bern.SUC
13 Stalo tenisas rugsėjo 16–18 Kaunas prizininkai, protokolas treneriai SUC
14 Sunkioji atletika birželio 10–11 Klaipėda prizininkai, protokolas, rekordai treneriai SUC
15 Šaudymas (pneumatinis ginklas) birželio 7 Alytus prizininkai, protokolas, rekordai treneriai SUC
15 Šaudymas (mažo kalibro ginklas) birželio 4–5 Rokiškis
16 Šiuolaikinė penkiakovė spalio 15–16 Kaunas prizininkai, protokolas treneriai SUC
17 Tenisas spalio 14–16 Šiauliai prizininkai, protokolas treneriai SUC
18 Tinklinis spalio 14–16 Kaunas prizininkai, protokolas treneriai SUC
18 Tinklinis (paplūdimio) birželio 24–26 Vilnius prizininkai, protokolas treneriai SUC
Klauskite: Projektų koordinatorė Ringa BALTRUŠAITĖ. Tel. (8-5) 2310637; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai