Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

#100SportoŽvaigždžių 2019



2019 metų #
100SportoŽvaigždžių
#LSFS #LRT

Daugiausia balų rinkimuose surinko ir auksinėmis sporto žvaigždėmis tapo:
Viktorija Andrulytė (buriavimas),
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (šiuolaikinė penkiakovė),
Mindaugas Griškonis (irklavimas),
Simona Krupeckaitė (dviračių sportas, trekas),
Edis Matusevičius (lengvoji atletika, ieties metimas),
Danas Rapšys (plaukimas),
Domantas Sabonis (krepšinis),
Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė-Sodeikienė (sportiniai šokiai),
Robertas Tvorogalas (gimnastika),
Henrikas Žustautas (baidarių ir kanojų irklavimas).

11–40 vietas užėmusiems sportininkams atiteko sidabrinių sporto žvaigždžių vardas:
Nerijus Ališauskas (ledo ritulys),
Gabrielė Andrašiūnienė (orientavimosi sportas),
Mia Bazytė (muai tai),
Juozas Bernotas (buriavimas),
Dominykas Dirkstys (muai tai),
Karolis Dombrovskis (biatlonas),
Arminas Jasikonis (motosportas),
Justė Veronika Jocytė (krepšinis),
Justinas Kinderis (šiuolaikinė penkiakovė),
Iveta Lešinskytė (boksas),
Valentina Levickytė (greitasis čiuožimas),
Martynas Lianzbergas (regbis),
Aidenas Malašinskas (rankinis),
Inga Mikštaitė (kiokušin karatė),
Motiejus Morauskas (snieglenčių sportas),
Aramas Muradyanas (ušu),
Laurynas Narušis (boulingas),
Dovydas Neverauskas (beisbolas),
Kamila Pavlova (ušu),
Edgaras Riabko (motorlaivių sportas),
Edgardas Sečinkis (kiokušin karatė),
Artūras Seja (baidarių ir kanojų irklavimas),
Kajus Šikšnelis (kartingas),
Evaldas Šiškevičius (dviračių sportas, plentas),
Tadas Tamašauskas (boksas),
Kotryna Teterevkova (plaukimas),
Klaudija Tvaronavičiūtė (tekvondo),
Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (irklavimas),
Giedrė Vikniūtė (svarsčių kilnojimo sportas),
Donatas Vilimavičius (regbis).

Bronzinėmis sporto žvaigždėmis tapo 60 sportininkų:
Edgaras Abromavičius (tekvondo), Natalija Ambrazaitė (dailusis plaukimas), Viktė Ažukaitė (fechtavimas), Gintas Balsevičius (sportinė žūklė), Žygimantas Balsiukas (žolės riedulys), Gintaras Čepas (alpinizmas), Gabrielė Čerepokaitė (baidarių ir kanojų irklavimas), Tadas Dementavičius (orientavimosi sportas), Vytautė Fomkinaitė ir Gerda Voitechovskaja (badmintonas), Paulius Galkinas (imtynės), Kamilė Gaučaitė (imtynės), Karolis Girulis (kulkinis šaudymas), Rasa Grigoraitienė (parasparnių sportas), Virgilijus Grybė (medžioklinis šaudymas), Sandra Jablonskytė (dziudo), Samanta Jakovleva (žolės riedulys), Greta Kaselytė-Lukjančukė (futbolas), Albertas Kašėta (graplingas), Greta Kavaliauskaitė (rankinis), Nida Kilinskaitė (motorlaivių sportas), Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius (paplūdimio tinklinis), Natalja Kočergina (biatlonas), Laurynas Komža (karšto oro balionų sportas), Sebastianas Koneckis (šuoliai į vandenį), Rasa Leleivytė (dviračių sportas, plentas), Vasilijus Lendelis (dviračių sportas, trekas), Dangiras Lukošius (svarsčių kilnojimo sportas), Tomas Makarovas (fechtavimas), Andrius Mažeika (imtynės), Klara Miuller (ledo ritulys), Nomeda Neverauskaitė (beisbolas/softbolas), Domantas Norkus (šaškės), Gabrielius Pabijanskas (BMX dviračių sportas), Šarūnas Pacevičius (MTB dviračių sportas), Tomas Pakutinskas (bušido, MMA), Monika Paulauskaitė (žirginis sportas), Donatas Paužuolis (aviamodeliavimas), Andrius Petrovas (žirginis sportas), Glebas Pidluznis (šachmatai), Zygmas Polinauskas (plaukimas), Paulius Pultinevičius (šachmatai), Gabrielė Rankelytė (kulkinis šaudymas), Romualdas Rečiūga (šaudymas iš lanko), Kornelija Riliškytė (stalo tenisas), Saulė Simutė (alpinizmas), Kotryna Sokolovskytė (greitasis čiuožimas), Katažina Sosna (MTB dviračių sportas), Medardas Stankevičius (stalo tenisas), Gilė Bitė Starkutė (golfas), Julija Stoliarenko (bušido, ju-jitsu), Gabrielė Stonkutė (boksas), Kasparas Strazdas (graplingas), Markas Šamesas (badmintonas), Ernestas Šetkus (futbolas), Edgaras Štura (plaukimas atviruose vandens telkiniuose), Austėja Tamuliūnaitė (motosportas), Inga Timinskienė (šaudymas iš lanko), Živilė Vaiciukevičiūtė (lengvoji atletika, 20 km sportinis ėjimas), Vytenė Vitkauskaitė (paplūdimio tinklinis) ir Aurelija Vosylė (kyudo).


***
Metų šimto sporto žvaigždžių (toliau – #100SportoŽvaigždžių) rinkimais siekėme pagerbti geriausius praėjusių metų sportininkus, pažymint kuo daugiau ir kuo įvairesnių sporto šakų sportininkų pasiekimus, suteikiant galimybę kiekvienai sporto šakai pagarsinti savo geriausią sportininkę ir sportininką.

Rinkimų eiga:
Iki vasario 11 d. Lietuvos sporto federacijas teikė po du pretendentus (vieną vyrą ir vieną moterį) #100SportoŽvaigždžių sąrašui.
Vasario 13 d. rinkimų komisija apibendrino sąrašą ir pateikė visuomenės balsavimui LRT.LT portale.
Vasario 25–balandžio 1 d. vyko visuomenės balsavimas LRT portale: www.lrt.lt/projektai/100sportozvaigzdziu
Balandžio 7 d. po visuomenės balsavimo komisija išrinko #100SportoŽvaigždžių: 10 „auksinių“, 30 „sidabrinių“ ir 60 „bronzinių“ surašant sportininkus abėcėlės tvarka pagal pavardes.
Balandžio 15 d. #100SportoŽvaigždžių sąrašas paskelbtas LRT.LT ir LSFS.LT, vėliau bus pagerbti laimėtojai.

Pastebėkime savo geriausius!

#100SportoŽvaigždžių Įstatai (atnaujinta).
#100SportoŽvaigždžių Komisija (atnaujinta).
#100SportoŽvaigždžių Etapai (atnaujinta).

Pranešimas spaudai 2020.03.05
Pranešimas spaudai 2020.04.15
 

#100SportoŽvaigždžių 2020



#100SportoŽvaigždžių #LSFS #LRT

Auksinėmis sporto žvaigždėmis tapo ir daugiausia balų surinko:
Viktorija Andrulytė (Buriavimas),
Ernesta Globytė (Automobilių sportas),
Andrius Gudžius (Lengvoji atletika),
Darius Labanauskas (Smiginis),
Danas Rapšys (Plaukimas),
Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius (Dailusis čiuožimas),
Domantas Sabonis (Krepšinis),
Sandra Sysojeva (Žirginis sportas),
Kristupas Šleiva (Imtynės),
Robert Tvorogal (Gimnastika).

Sidabrinių žvaigždžių sportininkai, pelnę 11-40 vietas:
Olivija Baleišytė (Dviračių sportas),
Ričardas Berankis (Tenisas),
Juozas Bernotas (Buriavimas),
Simas Bertašius (Lengvoji atletika),
Ernestas Čech (Greitasis čiuožimas),
Danutė Domikaitytė (Imtynės),
Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės (Paplūdimio tinklinis),
Brigita Gustaitytė (Kiokušin karatė),
Eventas Gužauskas (Kiokušin karatė),
Sandra Jablonskytė (Dziudo),
Justė Veronika Jocytė (Krepšinis),
Justinas Kinderis (Šiuolaikinė penkiakovė),
Vasilijus Lendel (Dviračių sportas),
Ugnė Mažutaitytė (Plaukimas),
Ignas Navakauskas (Baidarių ir kanojų irklavimas),
Dovydas Neverauskas (Beisbolas),
Arvydas Novikovas (Futbolas),
Žygimantas Radžius (Regbis),
Adrija Skudutytė (Motociklų sportas),
Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė (Sportiniai šokiai),
Gilė Bitė Starkutė (Golfas),
Gabrielė Stonkutė (Boksas),
Vytautas Strolia (Biatlonas),
Jonas Truchanovičius (Rankinis),
Milda Valčiukaitė (Irklavimas),
Brigita Virbalytė (Lengvoji atletika),
Kęstutis Vitkauskas (Dziudo),
Vaidotas Žala (Automobilių sportas),
Marija Žuravliova (Ušu),
Henrikas Žustautas (Baidarių ir kanojų irklavimas).

Bronzinėmis žvaigždėmis tapo 60 sportininkų:
Aurimas Adomavičius (Irklavimas), Vilius Aleliūnas (Orientavimosi sportas), Laura Asadauskaitė (Šiuolaikinė penkiakovė), Teodoras Aukštuolis (Sambo), Kęstutis Bačkis (Lėkščiasvydis), Dovydas Bagdanavičius (Šaudymas iš lanko), Žygimantas Balsiukas (Žolės riedulys), Kipras Baltrūnas (Laipiojimo sportas), Mia Bazytė (Muaythai), Karol Belevič (Kulkinis šaudymas), Danielius Beržanskis (Badmintonas), Gintaras Blėdis (Jėgos trikovė), Gintarė Bražaitė (Sunkioji atletika), Klaudija Bubelytė (Tenisas), Gytis Burauskas (Alpinizmas), Ugnė Chmeliauskaitė (Žolės riedulys), Eglė Duobaitė (Shotokan karatė), Valentin Golubajev (Šaškės), Samanta Golubickaitė (Badmintonas), Julius Goštautas (Vandensvydis), Virgilijus Grybė (Sportingas), Karolis Jukšta (Šachmatai), Titas Karakas (Akmenslydis), Natalja Kočergina (Biatlonas), Ignatas Konovalovas (Dviračių sportas), Barbora Kundelytė (Lėkščiasvydis), Ričardas Lažinskas (Vandens slidinėjimas), Giedrius Mackelis (Golfas), Ramunė Maleckienė (Ledo ritulys), Gerda Meištininkaitė (Tekvondo), Darius Miniotas (Kyudo), Konstantin Mokšin (Grappling imtynės), Motiejus Morauskas (Snieglenčių sportas), Aram Muradyan (Ušu), Laurynas Narušis (Boulingas), Miglė Nemanytė (Grappling imtynės), Nomeda Neverauskaitė (Softbolas), Inga Paplauskė (Triatlonas), Rūta Paškauskienė (Stalo tenisas), Andrius Petrovas (Žirginis sportas), Justas Poliakus (Kultūrizmas), Lukas Prokopavičius (Triatlonas), Greta Rankelytė (Kulkinis šaudymas), Edgaras Skurdelis (Boksas), Kotryna Sokolovskytė (Greitasis čiuožimas), Karolina Sparnauskaitė (Rankinis), Medardas Stankevičius (Stalo tenisas), Marija Šibajeva (Šachmatai), Arnas Šidiškis (Sunkioji atletika), Kajus Šikšnelis (Kartingas), Fausta Šostakaitė (Gimnastika), Judita Traubaitė (Orientavimosi sportas), Modestas Vaičiulis (Slidinėjimas), Eimantas Vaikasas (Sambo), Liucija Vaitukaitytė (Futbolas), Aida Vasiliauskaitė (Dziudo), Artūr Vasiljev ir Robertas Juchnevič (Paplūdimio tinklinis), Povilas Verenis (Ledo ritulys), Andrėja Vibriantytė (Kartingas), Ieva Zarankaitė (Lengvoji atletika).

***
Tęsdami bendradarbiavimą su LRT šiemet antrą kartą organizavome Metų šimto sporto žvaigždžių (#100SportoŽvaigždžių) rinkimus, kuriais siekėme pagerbti geriausius praėjusių metų sportininkus, pažymint kuo daugiau ir kuo įvairesnių sporto šakų sportininkų pasiekimus, suteikiant galimybę kiekvienai sporto šakai pagarsinti savo geriausią sportininkę ir sportininką.
Kadangi 2020-ieji nebuvo sporto prasme ryškūs metai, todėl vertinome nebūtinai sporto pasiekimus, galbūt uždarius sporto sales sportininkai ėmėsi naujų įkvepiančių ir suburiančių jūsų sporto bendruomenę iniciatyvų ar motyvuojančių projektų.

Rinkimų eiga:
Kovo 2–10 d. Lietuvos sporto federacijos pagal paskelbtą kvietimą teikė pretendentus LSFS.
Kovo 12 d. Komisija vadovaujantis Lietuvos sporto federacijų siūlymais sudarė #100SportoŽvaigždžių sąrašą balsavimui.
Kovo 19–balandžio 9 d. Visuomenė buvo kviečiama balsuoti ir rinkti #100SportoŽvaigždžių portale LRT.LT.
Balandžio 13 d. Komisija išrinko #100SportoŽvaigždžių: 10 „auksinių“, 30 „sidabrinių“ ir 60 „bronzinių“ surašant sportininkus abėcėlės tvarka pagal pavardes. Visuomenės balsas sudarė 1/3 balsų (7 balsai), komisijos – 2/3 balsų (13 balsų), viso 20 balsų.
Balandžio 16 d. #100SportoŽvaigždžių sąrašas paskelbtas LRT.LT ir LSFS.LT, laimėtojai pagerbiami.

#100SportoŽvaigždžių Komisija:
• Rimantas Kveselaitis, LSFS prezidentas, Komisijos pirmininkas
• Dalia Galnaitytė, ŠMSM Sporto grupės vyriausioji specialistė
• Agnė Vanagienė, LTOK olimpinio sporto direkcijos direktoriaus pavaduotoja
• Justinas Kinderis, Nacionalinės sportininkų asociacijos prezidentas
• Brigita Virbalytė-Dimšienė, Nacionalinės sportininkų asociacijos atstovė
• Tautvydas Vencevičius, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentas
• Ramūnas Grumbinas, LRT
• Paulius Cubera, LRT
• Kęstas Rimkus, 15min.lt
• Mindaugas Augustis, DELFI.lt
• Aurimas Tamulionis, LNK
• Modestas Krukauskas, Lrytas.lt
• Marius Grinbergas, Sportas.info

#100SportoŽvaigždžių Įstatai.
Pranešimas spaudai 2021.04.16.

2019 metų #100SportoŽvaigždžių rinkimai
 

Kvietimas pasidalinti savo patirtimi susijusia su sporto klubo valdymu

Kviečiame pasidalinti savo patirtimi ir užpildyti klausimyną apie savo sporto klubą, jo išskirtinumą bei priimamus sprendimus susijusius su kylančiais iššūkiais ir novatoriškomis idėjomis.

Nuoroda į klausimyną: https://www.surveymonkey.com/r/328G7BZ

Dėkui iš anksto!

LSFS komanda



 

DĖMESIO! Kvietimas teikti dokumentus dalyvauti Erasmus+ mobilumo programoje 2020 – 2021 metais

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kviečia Lietuvos sporto šakų federacijas, LSFS nares, dalyvauti Erasmus+ programos 1 pagrindiniame veiksme „Mobilumas mokymosi tikslais“. Šioje programoje remiamas personalo mobilumas iš institucijos konsorciumo narės į partnerio instituciją arba įmonę profesinio mokymosi tikslais. Veikla finansuojama padengiant mobilumo išlaidas, t.y. kelionės bei pragyvenimo išlaidas. Fondo skiriamos vienkartinės išmokos dydis priklauso nuo pasirinktos priimančiosios šalies ir mobilumo vizito atstumo.
 

Įvyko Erasmus+ projekto „Elit-In“ partnerių susitikimas Romoje


Gruodžio 12 dieną Romoje (Italija) įvyko penktasis projekto „Elit-In“ (Integration of elite athletes into the labour market through the valorization of their transversal competences) partnerių susitikimas. Susitikimo metu projekto partneriai pristatė įgyvendintas veiklas, aptarė projekto eigą ir būsimų darbų planą, buvo pasiskirstyti tolimesni projekto vykdymo darbai. Susitikime Lietuvos sporto federacijų sąjungą atstovavo Ringa Baltrušaitė.

 

Išdalinti 2019 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimai

2019 metų Lietuvos metų sporto vadybininku pripažintas Marijampolės futbolo klubo „Sūduva“ ir A lygos prezidentas Vidmantas Murauskas, o metų sporto miesto titulą pelnė Šiauliai.

Į 2019 metų sporto vadybos apdovanojimų renginį atvykusius svečius pasveikino Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Rimantas Kveselaitis, sveikinimo žodžius taip pat tarė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas bei Baltijos vadybos plėtros asociacijos prezidentas Virginijus Kundrotas.
„2019-ieji Lietuvos sportui buvo ypatingi, nes buvo priimti strateginiai, svarbūs sprendimai, turėsiantys įtakos sporto šakų plėtrai artimiausioje ateityje. Sporto fonde neseniai buvo 6 mln. eurų, dabar yra 18 mln., o kitais metais bus 25 mln. Tai labai prisidės prie visų sporto šakų vystymosi. Tikrai negalime teigti, kad sportas Lietuvoje yra pamirštas“, - apie besibaigiančius metus kalbėjo renginio šeimininkas R. Kveselaitis.
 
Daugiau įrašų...