Įvyko atnaujinti Sporto administratorių kursai

Lietuvos sporto federacijų sąjunga bendradarbiaudama su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu gegužės 18–19 dienomis organizavo antrąją sporto administratorių kursų sesiją. Tai buvo atnaujinti, jau penktus metus vykstantys, sporto administratorių kursai, kuriuose dalyvavo ir sėkmingai juos pabaigė 22 dalyviai, dirbantys įvairių šalies miestų sporto mokyklose, savivaldybių sporto padaliniuose bei sporto šakų federacijose.

Antrąjį mokymų ciklą vedė LSU profesorė Irena Valantinė. Kursų dalyviai susipažino ne tik su sporto administravimu, bet ir su misijų organizavimo bei sporto medicinos ypatumais, kova su dopingu, efektyvia sporto komunikacija.
Kursus finansavo Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) solidarumo programa. LTOK viceprezidentas Saulius Galadauskas kursų dalyviams įteikė diplomus su TOK vadovo Tomo Bacho parašais ir specialius prizus už geriausiai atliktas praktines užduotis.
Šiuo TOK ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) finansuojamu projektu siekiama gilinti Lietuvos sporto administratorių žinias apie olimpinį sąjūdį, jo vertybes, sportui iškylančius iššūkius ir sporto vadybą. Programa taip pat yra siekiama ugdyti sporto administratorių gebėjimus rengti programas ir procedūras, kurios padėtų sportui klestėti ir taip padėti visoms sporto organizacijoms kelti sporto administratorių profesionalumą.

Kitas įrašas
Erasmus+ mobilumo projektas startuoja!
Ankstesnis įrašas
2017 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimai