Kviečiame į seminarą visų organizacijų atstovus

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) kviečia visų sporto organizacijų (federacijų, sąjungų, lygų, klubų) atstovus į nemokamą seminarą „Finansinio savarankiškumo ir bendradarbiavimo mechanizmų stiprinimas“, kuris gegužės 13 d. vyks Vilniuje, o gegužės 14 d. bus kartojamas Kaune.

Iki gegužės 6 dienos buvo priimamos tik LSFS narių paraiškos, o nuo šios dienos registruotis į seminarą gali visi norintys!

„Prieš mėnesį savo iniciatyva jau surengėme vieną seminarą apie sporto rinkodarą ir komunikaciją, jis sulaukė labai didelio pasisekimo ir gerų atsiliepimų. Dabar seminarą rengiame kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, neabejoju, kad jis bus labai naudingas. Vadyba, rinkodara nėra stipriausia daugumos mūsų sporto organizacijų sritis, tad galimybe pasisemti žinių iš profesionalų turėtų pasinaudoti visi norintys pakelti savo organizacijų veiklą į aukštesnį lygį“, – sakė LSFS prezidentas Rimantas Kveselaitis.

Seminaro dalyvių laukia keturios įdomios paskaitos. Lietuvos sporto universiteto kancleris, buvęs Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas papasakos apie Kauno „LSU-Baltų“ krepšinio komandos vykdytas akcijas, kurios padėjo prasčiausiai žaidžiančią LKL komandą paversti lankomiausia.

UAB „TOP sport“ rinkodaros vadovas Skirmantas Staniulis pristatys bendrovės rėmimo projektų principus, papsakos apie gerus ir blogus gaunamus bendradarbiavimo pasiūlymus, bendrovės lūkesčius pasirašant rėmimo sutartis, o UAB „Lrytas“ direktorius Ričardas Baltaduonis pristatys bendradarbiavimo su žiniasklaidos bendrovėmis galimybes.

Ketvirtasis pranešėjas – Nacionalinės krepšinio lygos ir asociacijos „Sportas visiems“ generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas, sukaupęs didelę darbo su savanoriais patirtį. Jis seminaro dalyviams pasakos apie savanorių paiešką, mokymus ir naudojimą sporto renginių metu.

„Visi renginių organizatoriai susiduria su darbuotojų stygiumi, o pinigų jiems samdyti neturi. Savanoriai yra puiki išeitis, galinti padėti pakelti renginio kokybę į daug aukštesnį lygį. Deja, savanorių pagalba kol kas naudojasi reta Lietuvos sporto organizacija. G. Grybauskas yra surinkęs puikią pagalbininkų komandą net tokiame mažame mieste kaip Palanga, tad labai džiaugiamės, kad jis sutiko pasidalinti patirtimi su visu Lietuvos sporto pasauliu“, – sakė R. Kveselaitis.

Užsiregistruoti į seminarą galima el. pašto adresu info@lsfs.lt. Registruojantis prašome nurodyti, kuriame seminare norite dalyvauti (Vilniuje ar Kaune?), dalyvaujančių asmenų vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją ir pareigas joje.

Esant poreikiui, seminarą išklausę asmenys gali gauti tai patvirtinantį sertifikatą (registruojantis prašome informuoti apie sertifikato reikalingumą).

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Plačiau apie seminarus – pristatyme pdf formatu: ATSISIŲSTI

Kitas įrašas
Projekto sportGO tikslinės grupės susitikimas
Ankstesnis įrašas
Kvietimas į seminarą!