Kviečiame į seminarą!

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) kviečia į dar vieną seminarų ciklo „Sporto rinkodara ir komunikacija“ renginį. Rugpjūčio 25 dieną Kūno kultūros ir sporto departamente vyksiančiame seminare paskaitas skaitys dar trys įdomūs lektoriai.

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirbančios UAB „Archyvų sistemos“ generalinis direktorius Tomas Kriščiūnas pasidalins patirtimi, kaip jo kompanija nusprendė remti moterų sportą, kaip rinkosi organizaciją rėmimui ir kas lėmė galutinius sprendimus.

Naujienų portalo „15min“ pardavimų vadovas Marius Stanevičius papasakos apie pavykusius bendradarbiavimo su sporto organizacijomis projektus, pristatys portalo informacinio bendradarbiavimo principipus, sąlygas ir galimybes.

Trečiasis pranešėjas – Sostinės krepšinio mokyklos direktorius Andrius Čerškus. Jis papsakos, kaip mokykla per keletą metų Vilniuje nurungė seniai įsitvirtinusius senbuvius ir tapo didžiausia visoje Lietuvoje. Sostinės KM vykdo labai plačią veiklą sostinės mokyklose ir darželiuose, A. Čerškus pasidalins sukaupta patirtimi ir patarimais, kaip sporto organizacijos galėtų pritraukti daugiau vaikų į savo sporto šakų treniruotes.

Seminaras rugpjūčio 25 dieną prasidės 13 val., numatoma pabaiga – apie 16 val. Visi norintys dalyvauti seminare turi registruotis el. pašto adresu info@lsfs.lt iki rugpjūčio 24 d. 16 val.

IŠSAMUS SEMINARO PRISTATYMAS

Kitas įrašas
Seminare – įkvepianti patirtis
Ankstesnis įrašas
Sporto mokymo specialistų profesinių įgūdžių tobulinimas