Kviečiame trenerius dalyvauti seminare

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kviečia sporto šakų trenerius dalyvauti seminare Trenerio darbo ypatumai su skirtingo amžiaus ir lyties sportininkais.

Seminaras vyks birželio 9 d., ketvirtadienį, 10:00–14:00 KKSD II aukšto posėdžių salėje (Žemaitės g. 6, Vilnius).

Lektorė – p. Ilona Tilindienė (LSU).

 

Jūsų registracijos el. pašto adresu info@lsfs.lt laukiame iki birželio 5 d. imtinai.
Dalyvių skaičius ribotas, todėl registracija gali būti stabdoma pasiekus numatytą dalyvių skaičių.
Registruojantis prašome nurodyti seminare dalyvausiančių asmenų vardus ir pavardes, astovaujamą organizaciją bei pareigas joje.

Seminarą išklausę asmenys galės gauti tai patvirtinantį sertifikatą (registruojantis prašome informuoti apie sertifikato reikalingumą).

Tuo pačiu paaiškiname, kad tik federacijos – LSFS narės (iš federacijos el. pašto arba ant savo firminio blanko) gali deleguoti po 3 asmenis nemokamai, o registruojant daugiau žmonių arba registruojantis savarankiškai (per klubus ir/ar individualiai), ir LSFS nariams reikės mokėti seminaro dalyvio mokestį, t.y. 10 eurų žmogui.
Ne LSFS nariams dalyvių skaičius neribojamas, o seminaras mokamas nuo pat pirmo dalyvio. Labai prašome dalyvio mokestį (po 10 eurų žmogui) iki birželio 5 d. pervesti į LSFS sąskaitą Swedbanke Nr. LT157300010035322433 (LSFS įmonės kodas 191595733), tuomet mes juridiniams asmenims išrašysime sąskaitą-faktūrą.

Kitas įrašas
Treneriai mokėsi laimėjimų (sėkmės) motyvacijos teorijų
Ankstesnis įrašas
sportGO projekto partnerių susitikimas Kaune