VII Baltijos šalių jaunių žaidynės 2011 m. liepos 1-3 d.iškovoti medaliai:

 
Sporto šaka Auksas Sidabras Bronza Liet. sport.
Lengvoji atlet. 6 9 4 18
Plaukimas 14 5 3 10
Irklavimas 9   11
Imtynės 4 4 1 9
Dziudo 3 3 2 10
 
Žaidynių vieta: Ljungbyhed miestelis, Skane regionas, Švedija. 

Iš viso žaidynėse dalyvių: 800;

Dalyvavusios šalys: Suomija, Švedija, Kaliningrado sritis, Lietuva, Baltarusija, Lenkija, Vokietija, Danija, Leningrado sritis (Rusija).

Apžvalga dalyvių akimis:

Klausimai:
1. Kaip vertinate savo sportininkų pasirodymą žaidynėse? 
2. Kokį įspūdį Jums paliko šios žaidynės? 
3. Kaip vertinate varžovų delegacijas? 

Atsakymai:
DZIUDO (Dziudo federacijos generalinė sekretorė Lolita Dudėnienė): 
1. Sportininkų pasirodymą vertiname labai gerai. Į varžybas vyko Lietuvos jaunių rinktinės ne pagrindinis sąstatas, tad tikrai geras rezultatas – 8 medaliai ir pirma komandinė vieta tarp visų dziudo komandų. 
2. Dziudo varžybos buvo pravestos aukštame lygyje. Pradedant nuo salės ir baigiant kompiuterinėmis programomis bei teisėjavimu. 
3. Varžovų delegacijos buvo stiprios, Baltarusijos ir Lenkijos komandos atvežė visus pagrindinius sportininkus. Dalyvavo net trys Europos Jaunių čempionato prizininkai (Prieš 2 savaites EČ vyko Maltoje). Pasigedome Latvijos ir Estijos komandų, tačiau buvo gausios dvi Vokietijos, Leningrado, Švedijos (25 dalyviai) rinktinės. 

IRKLAVIMAS (Irklavimo federacijos generalinė sekretorė Inga Okulevičienė):
1. Irklavimo delegaciją sudarė penkios įgulos: vaikinų ir merginų vienvietės; vaikinų ir merginų dvivietės porinės; vaikinų keturvietė su vairininku. Vaikinų porinė dvivietė Andrius Lapatiukas ir Justas Čereškevičius iškovojo sidabro medalius, o visi kiti – aukso. Iš viso irkluotojai rungėsi 6 rungtyse, taigi esame pirmi bendrojoje irklavimo sporto įskaitoje. Vienvietė – šiaulietė Roberta Navickaitė (tr. Alis Striška); Vienvietė – prienietis Vytautas Lapatiukas (tr. Vladislavas Sokolinskis ir Petras Albertavičius); Dvivietė – Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (tr. Tomas Valčiukas ir Vytautas Valiauskas); Keturvietė – Klaipėdiečiai Mantas Muliuolis, Lukas Kairys, Edvardas Babarskas, Kristijonas Bernotas ir vairininkas D. Donskis (tr. L. Mileška ir T. Katliorius). Sportininkai buvo puikios formos nes dalyvavo iš karto pasibaigus Europos čempionatui. Puiku, kad nereikėjo vargti su skolintu inventoriumi, o galėjome gabentis savo valtis. 
2. Žaidynės labai reikalingos vaikams. Puikus paskatinimas dirbti ir smagu, kad puikiai suderinta ir varžybinė dalis ir vaikų pramoginė – pažintinė dalis. 
3. Varžovų delegacijos galėtų būti didesnės, norisi kuo daugiau šalių ir rungčių. 

IMTYNĖS (Rinktinės imtynių treneris Aivaras Kaselis):
1. Sportininkų pasirodymą vertinu tik labai gerai. Iš 9 sportininkų kurie atstovavo graikų romėnų, moterų imtynių ir laisvųjų imtynių stilius visi tapo medalininkais. Dalyvių gausa pasižymėjo moterų imtynės mat Švedijoje jos ypač populiarios. Dalyvavo nemažai šalių rinktinių sportininkų. Lietuvos imtynininkai ir imtynininkės nusileido tik Vokietijos šalies imtynių rinktinei. Mūsų šalies imtynių rinktinė komandinėje įskaitoje užėmė 2-ąją vietą. Geriausiai pasirodė: moterų imtynėse Danutė Domikaitytė 60 kg. – 1 vieta; graikų romėnų imtynėse Eividas Stankevičius – 70 kg.; Laisvųjų Tomas Baracevičius. Varžybose taip pat dalyvavo: Lenkija, Rusija, Suomija, Lietuva, Danija, dvejos Vokietijos komandos ir dvejos Švedijos komandos. 
2. Puikios varžybos, Švedijos imtynių federacija pasistengė. Manau puikus renginys, paskatinantis mūsų Lietuvos jaunuosius sportininkus, įskaitant vakarones, miesto Helsingborg apžvalgą ir t.t 
3. Varžovų delegacijas vertinu labai gerai. Švedai išstatė savo pirmus numerius, Lenkai 2-3 numerius, Vokiečiai 1-2 numerius, Rusai 3 numerius, Suomiai 2 numerius. Gaila, kad nebuvo Baltarusijos imtynininkų, jie žadėjo atvykti, bet jų žaidynėse nesulaukėme. Manau bendras varžybų vaizdas labai normalus, gal reikėtų truputį paįvairinti geografijos ir esant galimybei pasikviesti daugiau imtynininkų, bent jau kiek leidžia varžybų reglamentas. Puiku, kad gavome 3 vietas moterų imtynininkėms sudalyvauti šiose žaidynėse. 

PLAUKIMAS (Trenerė Ina Paipelienė):
1. Plaukikų pasirodymą vertiname labai gerai. 
2. Baseinas varžyboms buvo paruoštas puikiai. Tačiau startavome kiek nepalankiomis oro sąlygomis atvirame baseine. Tikėjomės geresnės varžybų organizacijos. 
3. Plaukimo varžybose dalyvavo 6 šalių delegacijos. Gausiausia buvo Lenkijos sportininkų delegacija. Rezultatais išsiskyrė Leningrado srities ir Lenkijos plaukikai. Bendroje įskaitoje Lietuvos plaukimo rinktinė iškovojo pirmąją vietą. 

LENGVOJI ATLETIKA (Treneris Remigijus Jakubauskas)
1. Pasirodymą vertinu gerai. Iš 18-os sportininkų 15 pasipuošė žaidynių apdovanojimais. 
2. Šios žaidynės Lengvosios atletikos šakoje paliko vidutinį įspūdį. Stadione nebuvo reikiamos informacijos, bet nežiūrint į tai žaidynėse pasiekti rezultatai yra aukšti. 
3. Iš varžovų išskirtume Baltarusijos komandą, kuri paliko lygiaverčių varžovų įspūdį. Dar žaidynėse dalyvavo Lenkai, Vokiečiai, Kaliningrado sritis, Švedai, Leningrado sritis. 

Žaidynių informacija: 2013 metais VIII Baltijos šalių jaunių žaidynės vyks Leningrado srityje (Rusija), Vyborgo mieste.