Europos nevyriausybinė sporto organizacija kviečia prisijungti prie projekto „Saugus sportas“

Šiandien pradėjo veikti projekto internetinis puslapis kuris suteikia galimybę keistis naudinga praktika susijusia su Europos susižalojimų sporte prevencija:

Šį projektą palaiko Europos komisija ir jis yra visuomenės sveikatingumo programos dalis (DG SANCO).
Akivaizdu, kad reguliarus fizinis aktyvumas yra svarus palaikant gerą formą ir sveikatą, bet sportuodami turime didelę riziką susižeisti. Viena iš penkių mediciniškai traktuojamų žalų yra susijusi su fiziniu aktyvumu sporte. Laimei yra daug galimybių užkirsti kelią susižalojimui sporte taip pat kaip ir darant sporto infrastruktūrą ir įrangą saugesnę nustatant žaidimų taisykles treniruojant bei teisėjaujant.
Europos sporto dimensijai yra svarbu dalintis saugaus sporto naudinga praktika. Todėl mums yra labai svarbu supažindinti jus su šiuo projektu „Saugus sportas" kuriuo yra siekiama dalintis žiniomis. Pirmus keletą metų šis projektas koncentruosis dvejose populiariose sporto šakose t.y rankinyje ir krepšinyje.
Šiuo projektu norima pradėti atnaujinimą ryšių tarp sporto mokslo ekspertų, sporto klubų taip pat asociacijų ir kitų institucijų kurios domisi susižalojimų sporte prevencija.
Kviečiame registruotis ir gauti naujienas apie projektą „Saugus sportas“: http://www.safetyinsports.eu/front_content.php?idcat=84