Vilniuje vyko mokymai skirti projektų vykdytojams

Praėjusios savaitės pabaigoje Vilniuje, Reval Hotel viešbučio konferencijų salėje vyko mokymai skirti „Žmogiškųjų išteklių tobulinimo viešajame sektoriuje“ priemonės projektų vykdytojams.
Pagal šią priemonę 2007-2013 m. planuojama skirti 134mln. Lt. Pagal pirmąjį kvietimą iš viso pateiktos 149 paraiškos. 37 projektams (15 proc. nuo pateiktų paraiškų) skirtas finansavimas. Vidutiniškai vienam projektui tenka apie 2.8 mln. Lt. paramos. Parama pasieks daugiau kaip 40 184 projektuose numatytų įstaigų darbuotojų tame tarpe ir sporto. Mokymus organizavo Europos socialinio fondo agentūra kartu su socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Mokymų metu buvo nagrinėjamos temos aktualios projektų vykdymo pradžiai: Projekto ciklo valdymas ir įgyvendinimo taisyklės, pirkimų organizavimas, finansavimas. Mokymų metu buvo pristatyta duomenų mainų svetainė kurios pagalba projektų vykdytojai galės sekti ir tvarkyti projekto finansinius bei administracinius klausimus internetu. Tikimąsi, kad šio projekto dėka sporto įstaigų darbuotojai įgys daugiau profesinės kompetencijos, žinių, patirties ir įgūdžių. 

Mokymuose pranešimus skaitė Europos socialinio fondo agentūros darbuotojos (iš kairės Simona Kondratavičiūtė, Lina Malinauskienė ir Regvyta Gelumbauskienė).