Projekto „Young Integrity Ambassadors Program (YIAP)” jaunimo atstovų mokymai

Vasario 9–15 dienomis Lisabonoje (Portugalija) vyko Erasmus+ Bendradarbiavimo partnerystės jaunimo srityje (K2) projekto „Young Integrity Ambassadors Program (YIAP)” Jaunimo atstovų mokymai. Viso mokymuose dalyvavo 36 Jaunimo atstovai iš 8 ES valstybių.

Pagrindinis mokymų tikslas buvo ugdyti jaunų asmenų kompetencijas bei imtis aktyvių vaidmenų nacionaliniu mastu, propaguojant ir skleidžiant vientisumo kultūrą savo sporto bendruomenėse. Taip pat pradėti vystyti jaunimo mokomąsias veiklas vietos lygmeniu pagal išsikeltas problemas siekiant atpažinti nesąžiningumą ir netinkamą praktiką sporto sektoriuje ir visuomenėje, į juos reaguoti ir užkirsti kelią tokiems reiškiniams. Mokymuose buvo dirbama mišriomis grupėmis. Lietuvai atstovavo trys merginos ir trys vaikinai. Mūsų partneris šiame projekte – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Be Jaunimo mokymų, Lisabonoje vyko ir trečiasis partnerių susitikimas. Susitikimo metu buvo vertinamas sukurta Jaunimo mokymų programa, analizuojamos tolimesnės programos vystymo galimybės nacionaliniu mastu. Be to buvo aptarti tolimesni darbai ir pasidalinta užduotimis.

Kitas įrašas
#100JaunųjųSportoŽvaigždžių 2022
Ankstesnis įrašas
Projekto GREEN TEAM pirmasis partnerių susitikimas Barselonoje