Rugsėjo 8-9 d. vyko AGON projekto tarptautinė konferencija Latvijoje

Rugsėjo 8-9 d. Latvijoje, Liepojos olimpiniame centre vyko AGON projekto tarptautinė konferencija, skirta treneriams ir kūno kultūros mokytojams, siekiant motyvuoti vaikus ir jaunimą sportuoti. Konferencijoje pranešimus skaitė lektoriai iš Latvijos, Suomijos, Švedijos ir Čekijos. Ši konferencija buvo rengiama Europos sporto savaitei paminėti, o jos tiesioginę transliaciją galima buvo stebėti gyvai internetu.

Tarptautinės konferencijos metu buvo rengiami ir susitikimai AGON projektui aptarti. Susitikimuose dalyvavo šio projekto partnerių organizacijų atstovai iš Latvijos sporto tarybos, Čekijos rankinio federacijos, Estijos rankinio federacijos, Estijos grindų riedulio federacijos, Latvijos grindų riedulio sąjungos, Latvijos rankinio federacijos, Lenkijos grindų riedulio federacijos, Lenkijos rankinio federacijos, Lietuvos rankinio federacijos, Lietuvos grindų riedulio federacijos ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos.

Konferencijos ir susitikimų metu projekto partneriai pristatė projekto įgyvendinimo rezultatus, buvo aptarta projekto sklaida visose organizacijose partnerėse, dalijamasi gerąja patirtimi bei numatyti projekto įgyvendinimo laukiami rezultatai ir metodinės medžiagos parengimas.
Kitas įrašas
Projekto sportGO partnerių susitikimas
Ankstesnis įrašas
AGON projekto tarptautinės konferencijos tiesioginė transliacija