Seminare – įkvepianti patirtis

Vilniuje įvyko dar vienas Lietuvos sporto federacijų sąjungos rengiamas ciklo „Sporto rinkodara ir komunikacija“ seminaras. Šį kartą jame pranešimus skaitė naujienų portalo 15min.lt pardavimų vadovas Marius Stanevičius, UAB „Archyvų sistemos“ direktorius Tomas Kriščiūnas ir Sostinės krepšinio mokyklos direktorius Andrius Čerškus.

15min.lt pardavimų vadovas M. Stanevičius (G. Smilingytės nuotr.).

M. Stanevičius seminaro dalyviams pristatė bendradarbiavimo su 15min.lt galimybes ir pasidalino daugybe įdomių įžvalgų bei pasiūlymų.

„Pavyzdžiui, naujieną apie tai, kad Lietuvos rankinio klubai sužinojo varžovus Europos taurių turnyruose perskaitė 229 portalo lankytojai. O straipsnį „164 kg sveriantis rankinio rinktinės milžinas Gintaras Cibulskis savaitgaliais neatsisako kugelio“ – 20 tūkstančių. Apie kugelį ten buvo tik vienas sakinys, o visas tekstas apie rankinį. Aš pats jį visą su susidomėjimu perskaičiau. Tad kviečiu būti kūrybiškesniais, neapsiriboti sausais pranešimais spaudai, jie nėra skaitomi“, – sakė M. Stanevičius.

T. Kriščiūno vadovaujamoje bendrovėje prieš metus buvo nuspręsta remti sportą. Verslininkas pats kreipėsi į moterų žolės riedulio, rankinio ir krepšinio klubus siūlydamas paramą. Seminaro dalyviams jis papasakojo, kodėl buvo nuspręsta imtis bendradarbiavimo su riedulininkais.

UAB „Archyvų sistemos“ direktorius T. Kriščiūnas.

„Žolės riedulio federacijos prezidentas sureagavo labai greitai, pats paskambino ir iš karto pasiūlė susitikti, pabendrauti. Kitų reakcija buvo vangesnė“, – prisiminė verslininkas.

Dabar „Archyvų sistemos“ remia žolės riedulio klubą „Žuvėdra“, keletas sportininkių yra įdarbintos bendrovėje, joms sudaromos geros sąlygos derinti darbą su sportu. Be to, T. Kriščiūnas išrinktas Lietuvos žolės riedulio federacijos rinkodaros komisijos pirmininku, gali būt, kad netrukus užims pareigas ir viename iš Europos žolės riedulio federacijos komitetų.

Sostinės KM direktorius A. Čerškus pasidalino savo mintimis apie konkurenciją su Vilniuje daug metų gyvuojančiomis Šarūno Marčiulionio krepšinio akademija ir valstybine Vilniaus krepšinio mokykla, kelius, kuriais eidama Sostinės KM tapo didžiausia Lietuvoje.

Sostinės KM direktorius A. Čerškus.

„Nueiname į kurią nors Naujosios Vilnios mokyklą, klausiame vaikų, ar norėtų „pakrauti malkų“ Antakalniui, Šeškinei ir Žirmūnams? Visiems akys blizga, visi nori. Tada sakome: „OK, trečiadienį visi į treniruotę“, – vienu iš linksmų būdų, kaip Sostinės KM pritraukia jaunimą, dalijosi A. Čerškus.

Lietuvos sporto federacijų sąjunga seminarus rengia kiekvieną mėnesį, artimiausias numatomas rugsėjo pabaigoje. Kviečiame sekti informaciją ir dalyvauti!

A. Čerškaus prezentacija

T. Kriščiūno prezentacija

Kitas įrašas
AGON projekto tarptautinės konferencijos tiesioginė transliacija
Ankstesnis įrašas
Kviečiame į seminarą!