Antrasis Baltic RECoord projekto partnerių susitikimas Klaipėdoje

LSFS organizuotame Baltic RECoord projekto antrame susitikime Švedijos, Latvijos ir Estijos kolegos stebėjosi puikiai suplanuota jubiliejine Olimpinės dienos švente Klaipėdoje.
Projekte dalyvaujantys Švedijos sporto konfederacijos, Estijos Olimpinio komiteto, Latvijos sporto federacijų tarybos ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos atstovai stebėjo renginio pasiekiamumo, saugumo, švarumo, bendruomenės įtraukimo, infrastruktūros ir kitus aspektus, kuriuos galima būtų pagerinti ateityje atsižvelgiant į tvarumo principus bei pasisėmė idėjų savo šalyje organizuojamiems renginiams tobulinti.

Seminaro metu buvo aptarta ir tvarios Olimpinės švietimo sistemos idėja, kurią pristatė Lietuvos Olimpinio komiteto atstovė Vita Balsytė, pripažindama, kad tvarumo idėjos Lietuvos sporto sistemoje dar yra naujos ir tik po truputėlį pradedamos įgyvendinti šalyje. Prie šių idėjų įgyvendinimo prisidedanti LSFS yra viena iš Baltic Record projekto partnerių.

Projektas yra finansuojamos Švedijos instituto, o jo metu siekiama pasikeisti tvarių sporto renginių organizavimo gerąja praktika bei skatinti Baltijos šalis plėsti savo žinias apie tvarius sporto renginius. Vienas iš projekto rezultatų, kurį aptarė seminaro dalyviai Klaipėdoje, trumpas ir aiškus tvarių aspektų sąvadas, kuris primintų į ką reikėtų atsižvelgti organizuojant sportinius renginius.

Projekto partneriai:
1. Švedijos sporto konfederacija;
2. Lietuvos sporto federacijų sąjunga;
3. Latvijos sporto federacijų taryba;
4. Estijos Olipinis comitetas.

Projektas yra finansuojamas:

Kitas įrašas
Įvyko ENGSO Generalinė Asamblėja
Ankstesnis įrašas
BeActive Beach Games partnerių susitikimas Taline