AtLETyc – verslumo (antreprenerystės) programa skirta didelio meistriškumo sportininkams

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su Lietuvos sporto universitetu kviečia dalyvauti pirmą kartą Lietuvoje organizuojamoje verslumo (antreprenerystės) mokymo programoje, skirtoje didelio meistriškumo sportininkams. Programa pagrįsta virtualia mokomąja aplinka MOOC (Massive Open Online Course), o šios aplinkos patogumas yra tas, kad dalyviai gali atlikti užduotis bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną (darbo apimtis apie 2 val./sav.). Dalyviams yra reikalinga tik prieiga prie interneto ir kompiuteris. Visi mokymo programos dalyviai ne tik susipažins ir/ar pagilins žinias verslumo srityje, tačiau sėkmingai užbaigus mokymo programą gaus 3 ECTS aukštojo mokslo kreditus.
Dalyvavimas programoje yra nemokamas.

 

Verslumo (antreprenerystės) mokymo programa susidės iš dviejų dalių: grupinių paskaitų bei nuotolinio mokymosi MOOC aplinkoje. Mokymų metu dalyviai bus supažindinti su verslininkystės pagrindais, suteikiant teorinių žinių bei praktinių įgūdžių apie verslininkystės reiškinį, verslo idėjos formavimo ir atrankos principus bei etapus.
Mokymai prasidės nuo spalio 20 d., planuojama mokymų pabaiga yra gruodžio 8 d.
Spalio 20–21 dienomis vyks grupiniai užsiėmimais su lektoriais, o nuo spalio 23 d. prasidės 6 savaičių nuotolinio mokymosi etapas, kurio metu dalyviams bus pristatytos šios temos:
1. Įvadas į MOOC, programos turinį bei užduotis;
2. Verslo Komunikacija bei komandinis darbas;
3. Rinkodara, įskaitant praktinį atvejį;
4. Verslininkystės reiškinys ir pagrindinės sąvokos;
5. Verslininkystės samprata bei ypatumai;
6. Refleksija kartu su vertinimu.
Mokymų programą užbaigs grupinės paskaitos, kurios vyks po nuotoliniu studijų. Besimokantiesiems visa reikalinga mokomoji medžiaga bus prieinama nuotoliniu būdu, bus suteikta galimybė bendrauti ir bendradarbiauti su bendramoksliais ir lektoriais, atlikti užduotis, teikti grįžtamąjį ryšį bei klausimus.
Mokymosi medžiaga, užduotys ir mokymosi procesas bus pateikiami anglų kalba, taip skatinant vartoti anglų kalbą, kuri mokymosi procesą padarys dar efektyvesnį bei leis pasiekti geresnių rezultatų. Tačiau visi MOOC aplinkoje besimokantys dalyviai galės bendrauti su lektoriais ir/ar tarpusavyje lietuviškai.
Visi norintys dalyvauti prašome registruotis iki spalio 8 dienos, esant dideliam dalyvių skaičiui, bus atliekama atranka, apie dalyvavimą programoje informuosime atskiru el. laišku. Registracijos forma.
Jeigu kyla klausimų rašykite pateiktu elektroniniu paštu: project@lsfs.lt.
Daugiau informacijos apie projektą svetainėje: http://atletyc.eu/
Kitas įrašas
Kvietimas dalyvauti procesų ir finansų valdymo mokymuose skirtuose LSFS nariams
Ankstesnis įrašas
Naujas LSFS projektas federacijų administraciniam potencialui didinti