Įvyko LSFS ataskaitinis suvažiavimas

Šiandien Vilniuje įvyko Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) 2018 metų ataskaitinis suvažiavimas.

Suvažiavimo pradžioje jos dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas ir Švietimo ir mokslo ministerijos patarėjas Rolandas Zuoza, o delegatai vienbalsiai į LSFS narius priėmė 2 naujus narius – Lietuvos graplingo federaciją ir Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociaciją.

LSFS prezidentas Rimantas Kveselaitis organizacijos nariams pristatė prezidiumo ataskaitą apie 2017 metų veiklą, Revizijos komisijos pirmininkas Genadijus Makuševas supažindino su komisijos išvadomis apie pastarųjų metų veiklą, o LSFS generalinė sekretorė Agnė Vanagienė pateikė 2017 metų biudžeto ataskaitą ir pristatė 2018 metų veiklos programos ir biudžeto projektus.

 

LSFS generalinė sekretorė pažymėjo, kad 2018-aisiais aktyviais bus dalyvaujama net septyniuose Europos Sąjungos finansuojamuose projektuose.

Suvažiavimo metu patvirtinti ir naujieji LSFS įstatai, kuriuose įvestas prezidento kadencijų skaičiaus ribojimas, sumažintas balsų skaičius vienam nariui bei panaikinta Valdyba.

„Aktyviai dalyvavome sporto politikos formavime, būsime aktyvūs bei ryžtingi ir ateityje, nes tik įvairūs požiūriai, skirtingos nuomonės gali atvesti prie geriausių sprendimų, – organizacijos veiklos planus pristatė R. Kveselaitis. – Sąjunga ir toliau turi būti matoma sprendžiant skaudžiausius federacijoms klausimus, ieškant būdų padėti įgyvendinti jūsų projektus ir idėjas.“

Nuotraukų albumas.

Kitas įrašas
Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondas
Ankstesnis įrašas
Pirmasis projekto GReFORM partnerių susitikimas Kipre