Įvyko LSFS visuotinis narių susirinkimas

Šiandien Vilniuje įvyko Lietuvos sporto federacijų sąjungos 2019 metų visuotinis narių susirinkimas.

Susirinkimo pradžioje sveikinimo žodį perdavė Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, taip pat delegatus pasveikino ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Vyresnioji patarėja atliekanti generalinio direktoriaus funkcijas Kornelija Tiesnesytė.

LSFS prezidentas Rimantas Kveselaitis organizacijos nariams pristatė prezidiumo ataskaitą apie 2018 metų veiklą, Revizijos komisijos pirmininkas Genadijus Makuševas supažindino su komisijos išvadomis apie pastarųjų metų veiklą, o LSFS administracijos vadovė Ringa Baltrušaitė pateikė 2018 metų biudžeto vykdymo apyskaitą ir pristatė 2019 metų veiklos programos ir biudžeto projektus.

„Aktyviai dalyvavome sporto politikos formavime, būsime aktyvūs bei ryžtingi ir ateityje, nes tik įvairūs požiūriai, skirtingos nuomonės gali atvesti prie geriausių sprendimų, – organizacijos veiklos planus pristatė R. Kveselaitis. – Sąjunga ir toliau turi būti matoma sprendžiant skaudžiausius federacijoms klausimus, ieškant būdų padėti įgyvendinti jūsų projektus ir idėjas.“

Kitas įrašas
CHAMP
Ankstesnis įrašas
BeActive Beach Games pirmasis partnerių susitikimas Romoje