Įvyko SCORE projekto mokymų sesija

Liepos 1 d. Vilniuje įvyko Lietuvos sporto federacijų sąjungos įgyvendinamo SCORE projekto nacionalinė mokymų sesija. Sesija buvo skirta didinti sporto federacijų bei jų narių informuotumą apie lyčių lygybę.

Mokymų metu buvo pateikti praktiniai „įrankiai“ kaip pritraukti moteris treneres į sporto klubus.
Mokymus vedė lektorė iš Didžiosios Britanijos Sarah Milner, atstovaujanti UK Sports Coach organizacijai. Savo patirtimi dalinosi dziudo trenerė, klubo „Asahi“ prezidentė Lolita Dudėnienė.
3 Lietuvos atstovės – Vilma Kasiulynienė (fechtavimas), Lina Bielinienė (plaukimas) ir Laura Šaučikovaitė-Astrauskienė (LOSC), dalyvavusios viso SCORE projekto eigoje ir įgijusios mentorystės žinių, pristatė savo planus dėl lyčių lygybės tarp trenerių sklaidos ir pagalbos Lietuvos sporto organizacijoms prisitraukiant treneres moteris.

SCORE (Strengthening Coaching with the Objective to Raise Equality) projekto tikslas – skatinti ir plėtoti lyčių lygybę tarp trenerių, siekiant didinti moterų trenerių ir savanorių skaičių visuose sporto lygmenyse, o taip pat stiprinti žinias apie moterų lygias teises tapti trenerėmis. Šiam projektui finansavimas gautas pagal naująją Erasmus+ Sporto programą.

Daugiau apie projektą.

Kitas įrašas
Prasidėjo dar vieni sporto administratorių kursai
Ankstesnis įrašas
Prasidėjo sporto administratorių kursai