Kipre įvyko pirmoji SCORE projekto mentorystės mokymo sesija

Nikosijoje, Kipre įvyko pirmoji Lietuvos sporto federacijų sąjungos įgyvendinamo SCORE projekto mentorystės mokymo sesija, kurioje dalyvavo 3 atstovės – Vilma Kasiulynienė (fechtavimas), Lina Bielinienė (plaukimas), Laura Šaučikovaitė-Astrauskienė (LOSC).

22 mentorės iš 8 šalių pradėjo penkis mėnesius truksiančius mokymus, įgalinsiančius skatinti ir plėtoti lyčių lygybę tarp trenerių, siekiant didinti moterų trenerių ir savanorių skaičių visuose sporto lygmenyse, o taip pat stiprinti žinias apie moterų lygias teises tapti trenerėmis.

Antrasis mentorystės mokymas vyks gegužės mėnesį Suomijoje, tuo tarpu dalyviai turi pradėti pilotines veiklas savo sporto organizacijose.

Pasibaigus pirmąjam mokymui Nikosijoje Lietuvos atstovės sakė: „Tai buvo puiki galimybė gilinti žinias apie mentorystę. Kelti asmeninę kvalifikaciją, pasitikėjimą savimi ir motyvaciją“.

Nacionalinė mokymų sesija Lietuvoje kartu su sporto šakų federacijų atstovais, treneriais ir projekto dalyvėmis, būsimomis pirmosiomis mentorėmis vyks liepos pradžioje.
Daugiau informacijos apie projektą ir mokymų sesiją Nikosijoje galima rasti projekto svetainėje.

Kitas įrašas
Kviečiame į seminarą treneriams Kaune kovo 24 d.
Ankstesnis įrašas
Erasmus+ projekto AtLETyC partnerių susitikimas