Kvietimas į webinarą „Sustainability–The big picture, how can the international sports movement get it all into strategic action?“

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su partneriais iš Švedijos, Latvijos ir Estijos dalyvauja Švedijos instituto finansuojamame Baltijos jūros bendradarbiavimo projekte „Baltic Responsible Event Coordination for Sport / Baltic RECoord“ (Atsakingas sporto renginių koordinavimas Baltijos šalyse). Šio projekto rėmuose yra norima sukurti bendradarbiavimo tinklą bei žinių bazę mainams organizuojant tvarius sporto renginius, taip skatinant ir prisidedant prie turizmo augimo ir tvirtesnės visuomenės.

Bendrai tvarumas kaip sąvoka jau yra plačiai naudojamas visuomenėje, tai yra vienas didžiausių dabarties iššūkių. Tvarumas sąvoka sporte tiek Lietuvoje, tiek ir Baltijos šalyse yra tik bepradedantis vystytis reiškinys.

Norime pakviesti į nemokamą webinarą tema „Sustainability–The big picture, how can the international sports movement get it all into strategic action?“ Webinaras vyks lapkričio 21 dieną, 14:00 valandą, anglų kalba. Pranešėjas – mokslų daktaras Karl-Henrik Robèrt (Švedija).

Daugiau informacijos apie vebinarą bei pranešėją rasite prisegtuke.
Kitas įrašas
Registracija į seminarą „Sporto įstatymo bei sporto rėmimo fondo aktualijos ir naujienos“ yra baigta!
Ankstesnis įrašas
Kvietimas dalyvauti Europos sporto platformoje