Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidiumo posėdis

Gegužės 10 dieną įvyko pirmasis naujai išrinkto Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) prezidiumo posėdis. Naujasis LSFS prezidentas Darius Šaluga pristatė laukiančius artimiausius darbus – išgryninti federacijų problemas, susidėlioti prioritetus ir užmegzti glaudų bendradarbiavimą su svarbiausiais sporto klausimais sprendimus priimančiomis institucijomis.

Sklandesniam darbui užtikrinti, prezidiumo nariai pasidalijo atsakomybe už bendradarbiavimą su federacijomis. Šiuo metu LSFS vienija 73 sporto federacijas ir asociacijas. Vytautas Polujanskas ir Laura Šaučiukovaitė-Astrauskienė kuruos olimpines individualias sporto šakas, Leonardas Čaikauskas ir Andrius Gaidys – komandines sporto šakas, Vygantas Zalieckas – žiemos sporto šakas, Ričardas Lažinskas – technines sporto šakas, Ringa Baltrušaitė – neolimpines individualias sporto šakas, Darius Šaluga – dvikovines sporto šakas. Tautvydas Vencevičius bus atsakingas už LSŽF komunikaciją ir veiklos viešinimą.

Posėdyje buvo išsamiai aptartas Sporto įstatymo projektas, Sporto rėmimo fondo veikla ir bendradarbiavimas su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, LR Seimo jaunimo ir sporto reikalų komisija, Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu. Artimiausiu metu planuojama inicijuoti LSFS vadovų susitikimus su ministerijos ir komisijos atstovais ir jiems pristatyti esančias problemas bei galimus jų sprendimo būdus.

Kitas įrašas
Susitikimas su LTOK
Ankstesnis įrašas
Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentu išrinktas Darius Šaluga