LSFS atstovai dalyvavo „Erasmus+“ profesinio mokymo stažuotėje


Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK)  balandžio 24 – 29 dienomis sėkmingai dalyvavo „Erasmus+“ profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projekte Nr.: 2017-1-LT01-KA102-035000 – Kvalifikacijų tobulinimas sporto specialistų profesinių įgūdžių tobulinimas.
Priimančia organizacija – projekto partneriu buvo Europos Universitetas Kipre (European University Cyprus), kuris yra įsikūręs Kipro sostinėje Nikosijoje. Šis universitetas priklauso tarptautiniam universitetų tinklui – „Laureaty“ jungiančiam 80 universitetų Europoje, Afrikoje, Azijoje, Amerikoje bei vidurio rytuose. Universitete studijuoja apie 5500 studentų, universitetas turi 6 „mokyklas“ (fakultetus). Universitete, vykdomos trijų pakopų studijos: bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros.

Universitetas bendradarbiauja su sporto, nevyriausybinėmis bei privačiomis organizacijomis. Viena iš siūlomų studijų krypčių yra rengianti kūno kultūros, sporto ir sveikatinimo specialistus. Universitetas turi gilias sporto specialistų rengimo ir švietimo tradicijas, be jau tradicinėmis tapusių programų, yra kuriamos didelio meistriškumo sportininkų verslumo mokymo programos, taip siekiant padidinti sportininkų mokymosi galimybes jas derinant su sportininko karjera, taip skatinant juos riktis dvigubą karjerą.

Vizito metu LSFS ir LTOK atstovai turėjo puikią galimybę susipažinti su nacionalinių federacijų bei sporto klubų formavimo pagrindais skatinant konkurencingumą. Taip pat, vizito metu buvo pristatytos abiejų šalių gero sporto valdymo praktikos ir nacionalinės taisyklės, aptartos lygios galimybės sporte, dvigubos karjeros modeliai bei naujos bendradarbiavimo galimybės.

Kitas įrašas
Erasmus+ projekto AtLETyC baigiamoji konferencija Turine
Ankstesnis įrašas
LSFS atstovai išvyksta dalyvauti „Erasmus+“ profesinio mokymo stažuotėje