LSFS atstovai išvyksta dalyvauti „Erasmus+“ profesinio mokymo stažuotėje


Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) balandžio 24 – 29 dienomis išvyksta dalyvauti į „Erasmus+“ profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projekte Nr.: 2017-1-LT01-KA102-035000 – Kvalifikacijų tobulinimas sporto specialistų profesinių įgūdžių tobulinimo programą.
Priimančia organizacija – projekto partneriu dalyvauja Europos Universitetas Kipre (European University Cyprus). Šis universitetas priklauso tarptautiniam universitetų tinklui – „Laureaty“ jungiančiam 80 universitetų Europoje, Afrikoje, Azijoje, Amerikoje bei vidurio rytuose. Universitete studijuoja apie 5500 studentų, universitetas turi 6 „mokyklas“ (fakultetus). Universitete, vykdomos trijų pakopų studijos: bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros.

Viena iš siūlomų studijų krypčių universitete yra rengianti kūno kultūros, sporto ir sveikatinimo specialistus. Universitetas turi gilias sporto specialistų rengimo ir švietimo tradicijas, be jau tradicinėmis tapusių programų, yra kuriamos didelio meistriškumo sportininkų verslumo mokymo programos, taip siekiant padidinti sportininkų mokymosi galimybes jas derinant su sportininko karjera, taip skatinant riktis dvigubą karjerą.

Programa, pagal kurią LSFS ir LTOK atstovai bus supažindinti su gerosiomis sporto valdymo praktikomis ir nacionalinėmis taisyklėmis Kipre, taip pat bus pristatyti dvigubos karjeros taikymo modeliai bei aptartos potencialios tolimesnės bendradarbiavimo galimybės.
Kitas įrašas
LSFS atstovai dalyvavo „Erasmus+“ profesinio mokymo stažuotėje
Ankstesnis įrašas
LSFS prezidiumo posėdis