Netektis

Eidamas 65-uosius metus mirė ilgametis Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidiumo narys, Lietuvos kerlingo asociacijos prezidentas Vytautas Zimnickas.
 
„V.V. Zimnickas buvo vienas aktyviausių LSFS prezidiumo narių, gebėjęs išklausyti ir kritiškai vertinti, dalyvavęs priimant svarbiausius sprendimus, visada radęs tinkamą žodį laiku ir vietoje. Pastaruosius du metus V.Zimnickas dalyvavo Sporto projektų komisijos darbe. Vytautas buvo nepaprastai nuoširdus, sąžiningas ir visą save atidavęs visuomeninei sporto veiklai“ – prisiminimais dalinosi LSFS prezidentas Rimantas Kveselaitis.

Dėl V.Zimnicko mirties užuojautą išreiškė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

V.Zimnickas gimė 1956 metais Uliūnuose, Panevėžio rajone. Baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą (dabar Vilniaus Gedimino technikos universitetas) ir Vilniaus universitetą.
1992–1996 metais jis buvo Seimo narys, Ekonomikos komiteto pirmininkas, vėliau vadovavo įmonėms „Vitoma“, „Limeta“, „TT Logistic“ ir „Puntukas“, o nuo 2015 metų – Nacionalinei visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijai, tyrusiai mėginius dėl koronaviruso. V.Zimnickas taip pat buvo Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos narys.

Nuoširdi užuojauta artimiesiems.

Kitas įrašas
Antrasis projekto „DRAWS“ partnerių susitikimas (nuotolinis)
Ankstesnis įrašas
Kvietimas į nuotolinę paskaitą „Patyčios sporte: vaikai, tėvai, treneriai“