„Tvarių sporto renginių organizavimo“ vadovas


Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su partneriais iš Švedijos, Latvijos ir Estijos dalyvavo Švedijos instituto finansuojamame Baltijos jūros bendradarbiavimo projekte – Baltic Responsible Event Coordination for Sport / Baltic RECoord (Atsakingas sporto renginių koordinavimas Baltijos šalyse).
Šio projekto rėmuose buvo sukurtas „Tvarių sporto renginių organizavimo“ vadovas. Šis dokumentas padės renginių organizatoriams tapti tvaresniais. „Tvarių sporto renginių organizavimas!“padės sporto specialistams, tvarumą paversti renginių organizavimo dalimi nuo planavimo iki įgyvendinimo. Vadove yra devynios įkvepiančios sritys su patarimais, į kuriuos organizatoriai gali atsižvelgti planuodami savo renginius. Įrankis gali būti naudojamas organizuojant visų tipų sporto renginius, nesvarbu, ar tai yra nacionalinės, tarptautinės varžybos, ar mažesni turnyrai.
Be to, viso projekto metu buvo surengti trys internetiniai seminarai ir trys dirbtuvės skirtinguose miestuose, kuriuose dalyviai apžvelgė ir aptarė tvarumo veiklą sporto renginiuose, iš kurių kai kuriuos pavyzdžius galima rasti „Tvarių sporto renginių organizavimo!“ dokumente.

„Tvarių sporto renginių organizavimo“ vadovas

Projekto partneriai:
1. Švedijos sporto konfederacija;
2. Lietuvos sporto federacijų sąjunga;
3. Latvijos sporto federacijų taryba;
4. Estijos Olipinis comitetas.

Projektas yra finansuojamas:

Kitas įrašas
DRAWS
Ankstesnis įrašas
Virtualus Erasmus+ projekto CHAMP ketvirtasis partnerių susitikimas