2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės



Bendra 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių informacija:
- nuostatai.
- sporto šakų varžybų reglamentas (atnaujinta 2017.04.13 - stalo tenisas).
- vyriausioji teisėjų kolegija (atnaujinta 2017.05.31).
- finalinių varžybų programa (atnaujinta 2017.05.17 - sportiniai šokiai, lengvoji atletika).
- rekordai iki 2017 m.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (atnaujinta 2017.06.05).

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška (teikiama Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki balandžio 21 d.)
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose (teikiama sporto šakos federacijai ne vėliau kaip prieš 25 dienas iki varžybų pradžios)

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita (2017.06.16).
- sportininkų ugdymo centrų kompleksinė įskaita pagal sporto šakas.
- sporto trenerių kompleksinė įskaita pagal sporto šakas.
- Žaidynėse pasiekti Žaidynių ir Lietuvos rekordai.

Sporto šakų rezultatų lentelė:
Eil. Nr. Sporto šaka Vykdymo data Vykdymo vieta Rezultatai
1 Badmintonas rugsėjo 30–spalio 1 Tauragė  
2 Baidarių ir kanojų irklavimas rugpjūčio 11–13 Šiauliai  
3 Boksas spalio 6–8 Klaipėda  
4 Buriavimas liepos 21–23 Kaunas  
5 Dviračių sportas (kalnų) spalio 7 Šiauliai  
5 Dviračių sportas (plentas) liepos 1–2 Vilkija  
5 Dviračių sportas (trekas) rugsėjo 29–30 Panevėžys  
6 Dziudo spalio 7–8 Kaunas  
7 Fechtavimasis spalio 7–8 Klaipėda  
8 Futbolas spalio 7–8 Klaipėda  
9 Grindų riedulys spalio 7–8 Vilnius  
10 Imtynės rugsėjo 30 Klaipėda  
11 Irklavimas birželio 3–4 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas 1 ir 2.
12 Kiokušin karatė rugsėjo 30 Kaunas  
13 Krepšinis spalio 7–8 Klaipėda  
14 Lengvoji atletika birželio 20–21 Alytus  
15 Orientavimosi sportas (estafetės) spalio 6 Klaipėda  
15 Orientavimosi sportas (sprintas) spalio 7 Klaipėda  
15 Orientavimosi sportas (vidutinė trasa) spalio 8 Klaipėda  
16 Plaukimas birželio 15–16 Alytus  
17 Rankinis spalio 7–8 Klaipėda  
18 Regbis rugsėjo 13 Panevėžys  
19 Sambo spalio 7 Palanga  
20 Sportiniai šokiai birželio 4 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
21 Stalo tenisas rugsėjo 16–17 Šalčininkai  
22 Sunkioji atletika birželio 9–10 Klaipėda  
23 Šaškės rugsėjo 30 Marijampolė  
24 Šaudymas (MKG) birželio 6–7 Rokiškis  
24 Šaudymas (PnG) birželio 13 Alytus  
25 Šaudymas iš lanko liepos 22 Alytus  
26 Šiuolaikinė penkiakovė spalio 8 Vilnius  
27 Tenisas spalio 6–8 Šiauliai  
28 Tinklinis (paplūdimio) birželio 17–18 Klaipėda  
28 Tinklinis (salės) spalio 7–8 Klaipėda  
29 Triatlonas rugsėjo 2 Druskininkai  
30 Vandensvydis rugsėjo 29–spalio 1 Elektrėnai  
31 Žirgų sportas gegužės 13 Žagarė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
32 Žolės riedulys spalio 7–8 Vilnius  






Klauskite: projektų koordinatorė Ringa Baltrušaitė, tel. (8-5) 2310637, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai