2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės



Iškilmingas Žaidynių uždarymas ir savivaldybių bei sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimas įvyks lapkričio 23 d., penktadienį, 11 val. konferencijų centro "Karolina" didžiojoje salėje (Sausio 13-osios g. 2, Vilnius).

Savivaldybių konkurso nugalėtojai ir prizininkai:
I grupė:
I vieta Vilniaus miestas
II vieta Kauno miestas
II grupė:
I vieta Šiaulių miestas
II vieta Klaipėdos miestas
III vieta Panevėžio miestas
III grupė:
I vieta Marijampolės savivaldybė
II vieta Alytaus miestas
III vieta Jonavos rajonas
IV grupė:
I vieta Kelmės rajonas
II vieta Utenos rajonas
III vieta Šiaulių rajonas
V grupė:
I vieta Joniškio rajonas
II vieta Biržų rajonas
III vieta Anykščių rajonas
VI grupė:
I vieta Palangos rajonas
II vieta Širvintų miestas
III vieta Ignalinos rajonas


Sporto šakos: Badmintonas, Baidarių ir kanojų irklavimas, Boksas, Buriavimas, Dviračių sportas, Dziudo (nevyks), Fechtavimasis, Grindų riedulys, Imtynės, Irklavimas, Kiokušin karatė, Krepšinis, Lengvoji atletika, Orientavimosi sportas, Regbis, Sambo, Sportiniai šokiai, Stalo tenisas, Sunkioji atletika, Šaškės, Šaudymas, Šaudymas iš lanko, Šiuolaikinė penkiakovė, Tinklinis (salės  ir paplūdimio), Triatlonas, Vandensvydis, Žirgų sportas, Žolės riedulys.

Bendra 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių informacija:
- nuostatai (2018-05-10).
- sporto šakų varžybų reglamentas (2018-05-10).
- vyriausioji teisėjų kolegija (2018-09-24).
- finalinių varžybų programa (atnaujinta 2018-09-18).
- rekordai iki 2018 m.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (2018-09-13).

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška (teikiama Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki gegužės 1 d.).
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose (teikiama sporto šakos federacijai ne vėliau kaip prieš 25 dienas iki varžybų pradžios).

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita (2018-10-31, pakoreguoti šiuolaikinės penkiakovės rezultatai).
- sportininkų ugdymo centrų ir sporto trenerių kompleksinė įskaita pagal sporto šakas (2018-10-23, galutinis).
- Žaidynėse pasiekti Žaidynių rekordai (2018-07-17).

Sporto šakų rezultatų lentelė:
Eil. Nr. Sporto šaka Vykdymo data Vykdymo vieta Rezultatai
1 Badmintonas 2018.09.29 Tauragė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
2 Baidarių ir kanojų irklavimas 2018.08.03-05 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
3 Boksas 2018.10.10–13 Panevėžys SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
4 Buriavimas 2018.07.19–21 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (kalnų) 2018.10.06 Utena savivaldybės, SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (plentas) 2018.07.14–15 Utena savivaldybės, SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (trekas) 2018.09.15–16 Panevėžys savivaldybės, SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
BENDRAS:
savivaldybės, SUC, treneriai
6 Dziudo nevyks    
7 Fechtavimasis 2018.09.22 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
8 Grindų riedulys 2018.09.22–23 Molėtai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
9 Imtynės 2018.09.29 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
10 Irklavimas 2018.07.14–15 Trakai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
11 Kiokušin karatė 2018.10.13 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
12 Krepšinis 2018.10.06–07 Alytus mergaitės: SUC, treneriai, prizininkai, protokolas;
berniukai: SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
13 Lengvoji atletika 2018.06.06–07 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas
14 Orientavimosi sportas 2018.06.09–10 Marijampolė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
15 Regbis 2018.06.13 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
16 Sambo 2018.10.06 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
17 Sportiniai šokiai 2018.09.29 Palanga SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
18 Stalo tenisas 2018.09.15–16 Vilnius SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
19 Sunkioji atletika 2018.05.24–25 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
20 Šaškės 2018.10.13 Marijampolė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
21 Šaudymas (MKG) 2018.05.19–20 Rokiškis SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas: pistoletas, šautuvas
21 Šaudymas (PnG) 2018.05.26 Alytus
22 Šaudymas iš lanko 2018.06.23 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas
23 Šiuolaikinė penkiakovė 2018.09.30 Vilnius SUC, treneriai, protokolas
24 Tinklinis (paplūdimio) 2018.08.11–12 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
24 Tinklinis (salės, merginos) 2018.10.12–14 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
24 Tinklinis (salės, vaikinai) 2018.10.12–14 Vilnius
25 Triatlonas 2018.08.04 Kupiškis SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
26 Vandensvydis 2018.09.28–30 Elektrėnai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
27 Žirgų sportas 2018.07.14–15 Žagarė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
28 Žolės riedulys 2018.10.06–07 Vilnius SUC, treneriai, prizininkai, protokolas


Klauskite: Ringa Baltrušaitė, tel. (8 5) 2310637, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai