2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynėsSporto šakos: Badmintonas, Baidarių ir kanojų irklavimas, Boksas, Buriavimas, Dviračių sportas, Fechtavimasis, Grindų riedulys, Imtynės, Irklavimas, Kiokušin karatė, Krepšinis, Lengvoji atletika, Orientavimosi sportas, Regbis, Sambo, Sportiniai šokiai, Stalo tenisas, Sunkioji atletika, Šaškės, Šaudymas, Šaudymas iš lanko, Šiuolaikinė penkiakovė, Tinklinis (salės  ir paplūdimio), Triatlonas, Vandensvydis, Žirgų sportas, Žolės riedulys.

Bendra 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių informacija:
- nuostatai.
- sporto šakų varžybų reglamentas.
- vyriausioji teisėjų kolegija.
- finalinių varžybų programa.
- rekordai iki 2018 m.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas.

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška (teikiama Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki gegužės 1 d.).
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose (teikiama sporto šakos federacijai ne vėliau kaip prieš 25 dienas iki varžybų pradžios).

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita.
- sportininkų ugdymo centrų ir sporto trenerių kompleksinė įskaita pagal sporto šakas.
- Žaidynėse pasiekti Žaidynių ir Lietuvos rekordai.

Sporto šakų rezultatų lentelė:
(bus netrukus)

Klauskite: Ringa Baltrušaitė, tel. (8 5) 2310637, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai