2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės



Sporto šakos: Badmintonas, Baidarių ir kanojų irklavimas, Boksas, Buriavimas, Dviračių sportas, Dziudo (nevyks), Fechtavimasis, Grindų riedulys, Imtynės, Irklavimas, Kiokušin karatė, Krepšinis, Lengvoji atletika, Orientavimosi sportas, Regbis, Sambo, Sportiniai šokiai, Stalo tenisas, Sunkioji atletika, Šaškės, Šaudymas, Šaudymas iš lanko, Šiuolaikinė penkiakovė, Tinklinis (salės  ir paplūdimio), Triatlonas, Vandensvydis, Žirgų sportas, Žolės riedulys.

Bendra 2018 m. Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių informacija:
- nuostatai (2018-05-10).
- sporto šakų varžybų reglamentas (2018-05-10).
- vyriausioji teisėjų kolegija (2018-05-10).
- finalinių varžybų programa (atnaujinta 2018-08-08).
- rekordai iki 2018 m.
- sporto šakų varžybose dalyvaujančių savivaldybių sporto šakų ir sportininkų skaičius pagal pateiktas pirmines paraiškas (2018-06-14).

Savivaldybių sporto skyrių paraiškų formos:
- pirminė paraiška (teikiama Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki gegužės 1 d.).
- vardinė paraiška dalyvauti sporto šakos varžybose (teikiama sporto šakos federacijai ne vėliau kaip prieš 25 dienas iki varžybų pradžios).

Sporto šakų varžybų vyriausiųjų teisėjų ir vyriausiųjų sekretorių:
- atmintinė.
- įskaitinių taškų skaičiavimo lentelė ir varžybų rezultatų pateikimo formos.

REZULTATAI:
- savivaldybių kompleksinė įskaita (2018-07-27).
- sportininkų ugdymo centrų ir sporto trenerių kompleksinė įskaita pagal sporto šakas (2018-07-27).
- Žaidynėse pasiekti Žaidynių rekordai (2018-07-17).

Sporto šakų rezultatų lentelė:
Eil. Nr. Sporto šaka Vykdymo data Vykdymo vieta Rezultatai
1 Badmintonas 2018.09.29 Tauragė  
2 Baidarių ir kanojų irklavimas 2018.07.13–15 Šiauliai  
3 Boksas 2018.10.10–13 Panevėžys  
4 Buriavimas 2018.07.19–21 Kaunas SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (kalnų) 2018.10.06 Utena  
5 Dviračių sportas (plentas) 2018.07.14–15 Utena savivaldybės, SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
5 Dviračių sportas (trekas) 2018.09.15–16 Panevėžys  
6 Dziudo nevyks    
7 Fechtavimasis 2018.09.22–23 Kaunas  
8 Grindų riedulys 2018.09.22–23 Molėtai  
9 Imtynės 2018.09.29 Alytus  
10 Irklavimas 2018.07.14–15 Trakai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
11 Kiokušin karatė 2018.10.13 Kaunas  
12 Krepšinis 2018.10.06–07 Alytus  
13 Lengvoji atletika 2018.06.06–07 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas
14 Orientavimosi sportas 2018.06.09–10 Marijampolė SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
15 Regbis 2018.06.13 Šiauliai SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
16 Sambo 2018.10.06–07 Alytus  
17 Sportiniai šokiai 2018.09.29 Kėdainiai  
18 Stalo tenisas 2018.09.15–16 Vilnius  
19 Sunkioji atletika 2018.05.24–25 Klaipėda SUC, treneriai, prizininkai, protokolas
20 Šaškės 2018.10.13 Marijampolė  
21 Šaudymas (MKG) 2018.05.19–20 Rokiškis SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas: pistoletas, šautuvas
21 Šaudymas (PnG) 2018.05.26 Alytus
22 Šaudymas iš lanko 2018.06.23 Alytus SUC, treneriai, prizininkai, rekordai, protokolas
23 Šiuolaikinė penkiakovė 2018.10.07 Vilnius  
24 Tinklinis (paplūdimio) 2018.08.11–12 Klaipėda  
24 Tinklinis (salės, merginos) 2018.10.12–14 Kaunas  
24 Tinklinis (salės, vaikinai) 2018.10.12–14 Vilnius  
25 Triatlonas 2018.08.04 Kupiškis  
26 Vandensvydis 2018.09.28–30 Alytus  
27 Žirgų sportas 2018.07.14–15 Žagarė  
28 Žolės riedulys 2018.10.06–07 Vilnius  


Klauskite: Ringa Baltrušaitė, tel. (8 5) 2310637, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai