Kvietimas į konsultacijas sporto organizacijos vidinių dokumentų ir sutarčių ruošimo klausimais

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), pasinaudodama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendinama Nevyriausybinių organizacijų fondo 2022 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo programa, kviečia federacijas nares į Sporto organizacijų vidinių dokumentų peržiūrėjimas ir atnaujinimas, sutarčių su sportininkais ir (ar) sporto organizacijomis parengimas.

Į individualias konsultacijas kviečiame registruotis asmenis, kurie federacijose narėse yra atsakingi už organizacijoje vykdomus vidinius veiklos procesus.

Individualios konsultacijos bus organizuojamos advokatų kontoroje Kazlauskas ir partneriai Hansa Law Offices, adresu – Kęstučio g. 1-8, LT-08118 Vilnius.

Konsultacijos vyks nuo 2022 m. lapkričio 7 d. iki 2022 m. gruodžio 30 d.

Dėl registracijos kreiptis el. paštu: project@lsfs.lt nurodant:
– Organizacijos pilnas pavadinimas;
– Vardas, Pavardė;
– El. pašto adresas;
– Telefono numeris;
– Pageidaujamas laikas konsultacijai – iki pietų ar po pietų;
– Kokiu klausimu kreipiatės.

Registruojantis į individualias konsultacijas bus laikomasi „pirmas atėjai, pirmas gavai“ principo, t.y. užpildžius numatytą galimą maksimalų dalyvių skaičių individualiose konsultacijose registracija bus nutraukta.

Dalyvauti yra kviečiami tik LSFS nariai.
Dalyvavimas yra nemokamas!
Daugiau informacijos tel.: (8 5) 2310637 arba el. paštu: project@lsfs.lt

Šios individualios konsultacijos yra Kompetencijų stiprinimo priemonių programos sporto organizacijoms dalis, kuria yra siekiama užtikrinti LSFS sporto organizacijų-narių (federacijų) efektyvumo ir veiklos organizavimo gebėjimų kokybės gerinimą teikiant viešąsias paslaugas, taip skatinant tolygią, ilgalaikę sporto sektoriaus plėtrą.
Projektui lėšas skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Daugiau apie projektą.

Kitas įrašas
LSFS su konsorciumo partneriais sėkmingai įgyvendino Erasmus+ mobilumo projektą
Ankstesnis įrašas
Baltijos šalys jungiasi prie Šiaurės šalių iniciatyvos: prašo neleisti Rusijos ir Baltarusijos sportininkams grįžti į tarptautines varžybas