Prezidiumo posėdis

Rugpjūčio 26 dieną įvyko LSFS prezidiumo posėdis. Posėdžio metu buvo aptarti sportui aktualūs klausimai ir problemos.
Lietuvos sporto vystymo asociacijos atstovai pristatė prezidiumo nariams savo projektą „Nugalėk save“, jo idėją, vystymo eigą ir galutinius tikslus, atsakė į prezidiumo narių klausimus. Prezidiumas nutarė pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos sporto vystymo asociacija.
Prezidiumas nutarė tenkinti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos, Lietuvos dviračių sporto federacijos ir Lietuvos teniso sąjungos prašymus išstoti iš LSFS.
Taip pat buvo aptarti klausimai susiję su pastatu Žemaitės g. 6, loterijų įstatymo aktualijos, dėl aukšto meistriškumo sportininkų rengimo sistemos tobulinimo darbo grupėje keltinų klausimų. Nutarta kreiptis į atsakingas institucijas dėl aiškių kriterijų bei mechanizmo, kuo remiantis sportui bus skiriami papildomai į biudžetą surenkami loterijų mokesčiai, taip pat kaip bus užtikrinamas federacijoms ketverių metų (olimpinio ciklo) finansavimas administravimui, aukšto meistriškumo sportininkų rengimui, pamainos ugdymui, sporto šakos plėtrai, sporto inventoriaus įsigijimui ir tarptautinių varžybų organizavimui kasmet nuo sausio 1 d.

Kitas įrašas
Antrasis projekto „ACTION“ partnerių susitikimas
Ankstesnis įrašas
Susitikimas su LTOK